ye-logo.v1.2

Веб-камери стежитимуть за порядком у притулку тварин

Суспільство 2518 1
з архіву редакції
Фото: з архіву редакції

Ініціативна група з волонтерів-захисників тварин б’є на сполох та нарікає на неналежні умови утримання собак у притулку тварин «Добро», що у мікрорайоні Дубове.

 До того ж активісти незадоволені роботою директора притулку Ігоря Буряківського й вже не вперше порушують питання про його звільнення та розірвання договору оренди. Проте, за словами начальника відділу благоустрою Хмельницького міського управління житлово-комунального господарства Миколи Вишпольського, якщо і були якісь порушення у роботі притулку, вони вже давно усунуті й претензій до його роботи у влади нині немає. Ініціативна група волонтерів-захисників тварин дотримується протилежної точки зору. Активісти переконані – притулок не може існувати у тому вигляді, в якому він є зараз – потрібні зміни. Тому й організували проведення круглого столу, щоб у процесі дискусії з керівництвом притулку «Добро» та КП «Спецкомунтранс», а також представниками міського управління ЖКГ вкотре порушити нагальні питання.
Для того, щоб тримати руку на пульсі усіх подій, що відбуваються в притулку, а також мати фото-відео докази про можливе неналежне виконання обов’язків його директора, вирішили встановити там кілька веб-камер, щоб у режимі он-лайн усі бажаючі могли спостерігати за щоденним життям тварин та їхніх наглядачів. «Якщо камери зафіксують значні порушення у роботі притулку, я разом із вами піду до мера й ініціюватиму розірвання договору оренди», – зазначив Микола Вишпольський. До того ж учасники зустрічі домовились зустрітися за місяць – 15 жовтня – у «Добрі», щоб перевірити його готовність до початку зимового періоду.


Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую