ye-logo.v1.2
25 Січня, 2020

“Не забувайте дякувати Богу за все, що Він дає”, -

Суспільство 5983
horo.ua
Фото: horo.ua

радить хмельницька цілителька Альона

 Цілителька допомогла не одній людині. Когось вилікувала від безпліддя, комусь допомогла подолати алкоголізм чи ігрову залежність. Жінка каже, що дар зцілення їй перейшов у спадок від дідуся. «У моєму роду по маминій лінії були тибетські монахи, - каже жінка. – Дід лікував людей, і мені теж передався цей дар, але я зразу ним не користувалася, хіба що у дрібницях подруги помічали, що я можу керувати ними, нав’язувати свої думки. Потім я важко хворіла. Тоді зустрілася з відомим ясновидцем. Він мені каже: «Ти втрачаєш здоров’я, бо не використовуєш свій дар допомагати людям».
“За вчинки розплачуватиметеся в наступному житті, а у цьому – платитимуть ваші діти”
Сімейні проблеми – це те, з чим найчастіше звертаються до Альони. Пішов чоловік з родини, розлучилися, не складається подружнє життя... «Я дивлюся на людину і бачу картинки, котрі допомагають мені визначити причину проблеми, - каже цілителька. - Часто дівчина чи хлопець скаржаться, що не можуть знайти собі пару. Буває, що таким чином людину покарана кармічно, і тут я безсила. Людина має сподіватися тільки на Бога, молитися, і Бог може дати їй шанс. Та більшість з нас не вміє правильно звертатися до Господа. Це треба робити щиро, від душі. Можна обдурити усіх, але ти не обдуриш лише себе та Бога. Ми часто звертаємося до Бога, коли нам щось потрібно. Але забуваємо дякувати за те, що він нам дає, вибачитися за провини, каятися у вчинках. Я теж молюся за людину, бо знаю, як це правильно робити. Дуже часто причина бід людини — у заздрості, у різних поробках, приворотах. Буває, одна людина в іншої забирає удачу. Ви навіть не уявляєте, на що йдуть люди, щоб отримати щось для себе, особливо коли йде мова про сім’ю. Часто дівчата черпають рецепти приворотів з газет чи журналів, з інтернету. Люди вдаються навіть до так званих “чорних обрядів”. І не розуміють, що за свої вчинки вони розплачуватимуться в наступному житті, а у цьому – платитимуть їхні діти”.
“Мислити треба позитивно”
“А чи справді число 13 приносить нещастя?” - цікавлюся. “Зовсім ні, - відповідає Олена. - Я, наприклад, його люблю. Але багато значить ще те, як людина мислить. Багато хто з жінок бажає схуднути. І часто, стоячи перед дзеркалом, похмуро думає: “Я товста потвора”. Такі методи до добра не доведуть, людина просто отримує великий комплекс. Треба мислити інакше: “От ще трішки схуднути на талії, і буду найгарнішою”. Такими методами за рік я схудла на 54 кілограми, хоч їла все, що хотіла. Просто мислила позитивно. Так само я чомусь раніше думала, що мій син — не дуже удачливий. Але потім вирішила: він же хороший хлопчик, допомагає мені, займається спортом. І хоч йому всього десять років, навіть може собі їсти приготувати. І син почав краще вчитися, у нього з’явилися нові хороші друзі. Взагалі дитину потрібно хвалити. Навіть якщо вона поводиться не дуже добре, обов’язково знайдіть позитив”.
“Найважче вилікувати від спадкового алкоголізму”
“Проблема чоловічого алкоголізму найчастіше турбує жінок, - подовжує жінка. - Адже коли чоловік п’є, то у родині немає ані спокою, ні любові, ні добробуту. Біда у тому, що більшість з чоловіків алкоголіками себе не вважають і лікуватися не хочуть. Але мені не потрібен сам чоловік, важливо мати його фото, де добре видно обличчя і очі. Найважче вилікувати генетичного алкоголіка. Скажу чесно, що у таких випадках результат, найчастіше, тримається кілька років. Але це кілька років спокійного життя усієї родини. Потім можна спробувати допомогти ще раз. Деколи причиною алкоголізму може бути порча, неправильний приворот, особливо коли щось підливали у спиртне. І тут я здатна допомогти”.
“Щоб велися гроші, спершу купіть гаманець”
“До мене часто приходять люди і скаржаться, що ніяк не можуть заробити, ну не ведуться у них гроші, - продовжує розмову цілителька. - А я бачу, що у людини навіть гаманця немає. То як гроші вестимуться, якщо їм нікуди приходити? Як кожна людина має дім, так само гроші повинні його мати. Для них дім — гаманець. Фінансова енергетика не любить метушні, їй потрібні спокій і чіткість. До фінансів треба ставитися акуратно. А от позичати гроші я б не радила. Особливо якщо це гроші на вирішення проблем. Коли даєте, то одразу, автоматично, 30 відсотків цих проблем берете собі, ще 30 відсотків — коли вам віддають борг. Не можна рахувати гроші після заходу сонця. Навіть якщо йдете до магазину, намагайтеся не перераховувати здачу. Витрачати гроші також потрібно вміти. Не можна бути скнарою, гроші таких не люблять. Тратити їх потрібно не лише з користю для себе, а й на благо інших людей. І якщо у вас невеликі прибутки, все одно виділіть якусь суму на благодійність. Щодо милостині. Тут теж існують нюанси. У місті (не біля церкви) милостиню потрібно давати не грішми, а продуктами. А от біля церкви можна дати гроші. Але тільки тоді, коли заходите до церкви, а також у самій церкві. Бо до церкви ти заходиш зі своїми надбаннями, а виходиш - наповнений Божою любов’ю. І якщо одразу почнеш роздавати все це, то сам залишишся без добробуту”.

Катерина САВКО.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую