ye-logo.v1.2

Грошове забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України значно зросте – рішення Уряду

Суспільство 3424 1

Кабінет Міністрів прийме рішення про додаткове фінансове забезпечення і виплати для військовослужбовців Збройних Сил України, починаючи з 1 березня поточного року.

 Відповідні доручення щодо негайної підготовки проектів рішень про допомогу Збройним Силам України отримали Міністр оборони та Міністр фінансів. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.
Проектом відповідного нормативного акта передбачається підвищення окладів за військовими званнями у 10 разів. Крім того, в 2014 році військових очікує підвищення з 1 жовтня 2014 року посадових окладів на 50%, а з 1 січня 2015 року — ще на 30%.
Загалом зазначені заходи дозволять збільшити розмір грошового забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України у 2,5 рази.
Крім того, в поточному місяці керівником Уряду доручено виплатити всім військовослужбовцям ЗС України, які проходять службу на території АР Крим, по додатковому місячному грошовому забезпеченню.
Від імені Уряду України Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк висловив слова найвищої подяки військовослужбовцям Збройних Сил України, які служать у військових частинах, розташованих на території Автономної Республіки Крим.
— Це люди, які присягнули народу України і залишаються вірними Присязі, — наголосив Арсеній Яценюк.
— Незважаючи на те, що в нас казна порожня, для героїв України Уряд зробить все, щоб вони відчували: українська держава їх шанує, поважає і турбується про них, — наголосив Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк.

Андрій АГЄЄВ

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую