ye-logo.v1.2
25 Листопада, 2020

Прокуратура повернула землі Городоччини, які роздавав екс-голова району

Суспільство 2353

Загалом державі повернуто землі вартістю понад 20 млн. гривень

«За результатами розгляду господарським судом області позову прокурора Городоцького району, визнано недійсними накази Головного управління Держземагентства в області, якими затверджено документацію із землеустрою на майже 1080 га земель сільськогосподарського призначення», – йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури області.
Ці земельні ділянки, вартістю більше 20 мільйонів гривень, були виділені в оренду фермерському господарству на підставі зазначених наказів з порушенням закону. Тобто, посадовці Держземагентства не врахували те, що фермер не надав жодних документів про обґрунтування розмірів площі землі, яку планує обробляти, наявність для цього сільгосптехніки, а земля замість єдиного масиву була виділена окремими ділянками.
До речі, рішення про виділення землі були підписані тодішнім головою райдержадміністрації Володимиром Вербановським, який нині обіймає посаду начальника управління інфраструктури та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації і якого зараз вимагає звільнити рада Майдану.  

З метою попередження незаконного використання фермерськими господарствами ще близько 1660 га земель державної власності на території Чемеровецького і Ярмолинецького районів, з таких же підстав прокуратурою області до суду заявлено позови про визнання недійсними аналогічних наказів Головного управління Держземагентства.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую