ye-logo.v1.2
25 Листопада, 2020

Доходи та статки міських чиновників

Суспільство 3837 1
Фото: obozrevatel.ua

В кишеню до чиновників "залізли" журналісти Старокостянтинова.

Про доходи чиновників не говорить хіба що лінивий. Старокостянтинівська газета «Перша міська газета» вивчила доходи міських голів і дізналася, хто і скільки заробляє.
Аби з’ясувати, на яку зарплату живе керівництво Старокостянтинова, «Перша міська» надіслала до міської ради інформаційний запит з проханням надати копії повних декларацій про доходи чиновників міськради. Копії самих декларацій редакції не надали. Але надали відповідь із цифрами та підписами декларантів. Цікаво, що в інформації про деяких чиновників відсутні дані про доходи сім`ї, тож напрошується питання: або ж у них немає сім`ї, або ж інформацію просто намагались таким чином приховати. Адже у запиті сформульовано було чітко: «копії декларацій», а не вибрану інформацію.
Зарплата серед працівників Старокостянтинівської міської ради, логічно, у міського голови Миколи Мельничука, який офіційну заробітну платню має в два рази вищу, ніж, до прикладу, мер Львова Андрій Садовий.
Для порівняння газета використала доступні в мережі декларації про доходи міських голів деяких міст та містечок України. Так ось, місячна заробітна платня у міського голови Старокостянтинова з 35 тисячами населення в середньому в 2013 році становила 11 тисяч, а в мера сусіднього Красилова - 5 тисяч 900 грн. У міського голови Луцька з понад 200 тис. населення місячна зарплата - 11 тисяч 700 грн., в мера Хмельницького з понад 250 тис. населення - близько 9 тисяч 400 грн., в мера Рівного з понад 250 тис. населення - в середньому 10 тисяч грн., в мера Львова з понад 750 тис. населення - 6,5 тисяч грн.

Джерело: Газета "Перша міська" м. Старокостянтинова (подається скорочено).
 

Коментарі:

Українка 04.05.2014 18:08

Як будете обоговорювати наступного разу зарплату Садового відразу врахуйте всі його тіньові  і корупційні схеми! Будинок в найелітнішому районі міста Львові понад 400 квадратів! І ще громадське обєднання "Самопоміч" яке тільки піариться де треба і гроші списує на зарплату працівникам, а звичайним людям допомоги не надає! Те що офіційна зарплата менша ще не означає, що він це не компенсовує "певним чином". 

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую