ye-logo.v1.2
2 Грудня, 2020

Міністерство освіти шукає директорів для кам'янецьких коледжу та технікуму

Суспільство 2884
Фото: obozrevatel.com

Конкурс на зайняття посади триватиме протягом одного місяця.

Міністерство освіти і науки у понеділок, 2 червня, оголосило конкурс на посади директорів Державного вищого навчального закладу «Кам’янець-Подільський індустріальний коледж» та Кам’янець-Подільського планово-економічного технікуму-інтернату.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають повну вищу освіту, відповідну підготовку та стаж педагогічної роботи у вищих навчальних закладах відповідного профілю не менш як п’ять років. Строк подання заяв – місяць з дня опублікування оголошення.

Бажаючим взяти участь у конкурсі потрібно подати заяву, особовий листок з обліку кадрів з фотографією, автобіографію, згоду на збір та обробку персональних даних, копію паспорта та трудової книжки, копії документів про вищу освіту, наукові ступені і вчені звання, список друкованих праць і винаходів, завірених у встановленому порядку.
Документи надсилайте на адресу: 01135, м. Київ–135, проспект Перемоги, 10, Міністерство освіти і науки України. Телефони для довідок: 481-47-92.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую