ye-logo.v1.2
6 Грудня, 2020

Хмельничан запрошують відсвяткувати Купала за слов'янським календарем

Суспільство 3013 1
надане організатораминадане організатораминадане організаторами
Фото: надане організаторами

Дійство відбудеться 21 червня біля капища Стрибога.

Громада «Стріли Стрибога» та «Характерне козацтво» запрошує до участі у святі Купала за слов'янським календарем та слов'янським обрядом.
В програмі: молодіжні традиційні розваги, козацькі забави, ходіння по розпеченому вугіллю, обряд свята Купала, гуляння біля Купальського вогнища.
«З прадавніх давен наші предки відзначали це свято саме у дні Літнього Сонцестояння, коли була найкоротша ніч і найдовший день. Пізніше внаслідок підміни понять і реформи календаря його посунули на 13 днів. Ми же святкуємо так, як святкували предки», розповідає співорганізатор свята Святозар Подільський.
Початок свята о 17.00 на капищі Стрибога (вул. Нижньоберегова 2/1, за пляжем «Друга бухта», між спортивною базою ХНУ та будівельним майданчиком кінно-спортивної школи). Дійти можна пішки через пляж, можна через вул. Нижньоберегову. Можна доїхати машиною. На мапі капище позначене червоним квадратом і цифрою 2.

Коментарі:

Микола Ткачук 20.06.2014 17:48

Молодці, традиції народу свого потрібно поважати і не забувати. Тим більше свято вчить це тільки доброму! Хотів би і сам взяти участь проте вже не такий вже пацан 46!

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Здам житло

  Так  Ні, дякую