ye-logo.v1.2
6 Грудня, 2020

Школярам можуть скоротити літо, але продовжать зимові канікули

Суспільство 4037 1
Фото: igor-mikhaylin.livejournal.com

Чутки про те, що школи на Хмельниччині розпочнуть навчальний рік в середині серпня, а зимові канікули триватимуть 1,5 місяця, можуть стати реальністю.

Ці зміни, мовляв, дадуть змогу заощадити на газі, який Україні тепер надто дорого обходиться. Проте освітяни ще точно не знають, які саме новації в організації робочого шкільного процесу запровадять.

“Подібні питання вирішуються органами місцевого самоврядування області, - каже начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти Департаменту освіти та науки в Хмельницькій області Валентина Блажиєвська. - Також ми розглядатимемо окремі пропозиції від районів. Чекаємо завтрашньої сесії Верховної Ради, можливо, депутати приймуть якесь рішення. В планах – збільшити тривалість зимових канікул й таким чином заощадити на опаленні в холодну пору року. Яким чином учні надолужуватимуть втрачені години, ще не відомо. Є припущення, що школи перейдуть на шестиденну форму навчання або збільшиться щоденна кількість уроків. Може бути, що зимові канікули подовжаться за рахунок відміни осінніх. Тому цілком можливо, що навчальний рік на Хмельниччині розпочнеться традиційно, як і щороку, 1 вересня”.

Про початок навчання в середині серпня слухом не чули й в управлінні освіти Хмельницької міської ради. “У нас немає жодного офіційного розпорядження щодо змін у навчальному році, - запевнив нас заступник начальника управління освіти Хмельницької міської ради Олег Сирота. - Особисто до мене доходили деякі чутки, але жодна з них на сьогоднішній день не виправдана”.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Здам житло

  Так  Ні, дякую