ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому завтра ховатимуть двох загиблих в АТО героїв

Суспільство 9262

Прощання відбудеться в ритуальному центрі на вулиці Толстого

 43-річний Володимир Величко разом з товаришем , 50-річним Леонідом Смолінським загинули під Донецьком. Автобус “Правого сектору”, в якому вони їхали на підмогу нашим силам АТО розстріляли сепаратисти. Загинуло 12 чоловік.

Хмельничани ледь не з першого дня брали участь у Революції гідності, так само з початком війна на Сході пішли воювати. Всюди були разом, разом прийняли й смерть.

Це були досвідчені вояки: Володимир брав участь у війні в Чечні, Леонід воював в Афганістані. У Величка залишилося 4 синів, найменшому немає ще і року.

Героїв поховають на кладовищі у Раковому, на Алеї Слави. Прощання відбудеться у ритуальному центрі на вулиці Толстого з 11 до 13 дня. Вічна пам”ять патріотам!


 

Коментарі:

Українець Віталій 22.08.2014 11:13

для Hohlov Alexandr на війні якщо проти України встане сестра/брат  з автоматом - патріот повинен ідно захистити батьківщину ! Руские не славяне !

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую