ye-logo.v1.2
3 Грудня, 2020

Хмельницьких нацгвардійців оточили російські «казаки»: води немає, провізія також закінчується

Суспільство 5121 3
Фото: vashgolos.net

Уже п’ятий день під постійним обстрілом перебувають військові на двох блокпостах у Луганській області.

Вперше про складну ситуацію на блокпостах під Луганськом повідомив голова місцевої обласної державної адміністрації Геннадій Москаль.
«У вівторок, 14 жовтня, тривали постійні бойові зіткнення українських силовиків із терористами в районі автодороги Бахмутки на Луганщині, - повідомляє голова Луганської ОДА Геннадій Москаль. - Наші позиції обстрілювали бойовики так званого 32-го козачого окремого округу «Війська донського» під керівництвом Дрьомова, які окопалися в лісовому масиві й мають на озброєнні близько 20 танків та два десятки одиниць іншої бронетехніки. З 8:00 до 8:40, а потім о 10:10 тривав обстріл з мінометів та стрілецької зброї блокпосту Нацгвардії поблизу села Сміле Слов’яносербського району.»
Станом на суботу, 18 жовтня, блокпости у селах Бахмутки та Сміле Слов’яносербського району перебувають в оточені. У бійців Національної гвардії, серед яких чимало солдат з Хмельницької області, уже другий день не має води, закінчується і провізія.
«Спілкувався з їхнім ротним, то він розповів, що без води уже два дні, продуктів мало, їх постійно обстрілюють. У новинах передавали, що їм направили допомогу, але вона до них не дійшла. Солдат мені сказав: «Моліться за нас, більше ви нам нічим не допоможете». У них там складна ситуація, кажуть, що їх «злили» і про них забули», - розповідає пастор Анатолій Мельник.
Військові просять про підкріплення, але їм у цьому відмовляють.
«Там перебувають солдати з Вінничини, Хмельниччини, десятеро віком до двадцяти років зі Старокостянтинова, також є львів’яни. Вони не збираються здаватися ворогу, просять лише допомоги і тоді зможуть протистояти терористам. Їм уже висували ультиматум здаватися або їх знищать, але хлопці тримаються», - каже пастор.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую