ye-logo.v1.2
3 Грудня, 2020

У Хмельницькому на честь героїв Небесної сотні зведено дзвіницю

Суспільство 2915
Фото: oblrada.km.ua

В основі споруди розміщено три дзвони, центральний з яких датується 19 століттям і привезений з Австрії.

На території храму Різдва Пресвятої Богородиці Української греко-католицької церкви по вулиці Зарічанській звели дзвіницю, щоб вшанувати пам’ять героїв Небесної сотні. Ідея її встановлення належить прихожанину храму Олександру, який брав активну участь у революції Гідності.
«Відкриття цієї культової споруди є своєрідним голосом пам’яті Майдану. Ми повинні постійно пам’ятати про наших героїв. Зокрема, дзвіниця споруджена на честь наших земляків – Сергія Бондарчука зі Старокостянтинова і Миколи Дзявульського із Шепетівки та всіх, хто загинув в ім’я України та для кого Україна була понад усе», - повідомляє прес-служба Хмельницької обласної ради.
В основі споруди розміщено три дзвони, центральний з яких датується 19 століттям і привезений з Австрії. Дзвін був встановлений у Зарваницькому храмі, але після реконструкції його доставили у Хмельницький.
Як повідомляють, дзвіниця встановлена за рахунок добровільних пожертв прихожан храму Різдва Пресвятої Богородиці Української греко-католицької церкви, добрих і небайдужих людей.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Здам житло

  Так  Ні, дякую