ye-logo.v1.2
28 Листопада, 2020

У Городку загиблого бійця АТО вшанували пам'ятним знаком

Суспільство 2623 1
Меморіальний знак встановили на фасаді школи, де Віктор навчався
Меморіальний знак встановили на фасаді школи, де Віктор навчався. Фото: Городоцький ТРПЦ

Меморіальну дошку встановили на фасаді школи, де навчався Віктор Попик, який загинув під Дебальцевим.

У Городоцькій гімназії днями вшанували колишнього випускника — загиблого учасника АТО Віктора Попика, встановивши на фасаді закладу меморіальну дошку. На відкритті пам'ятного знаку були присутні учні, вчителі, батьки, рідні бійця.

“Місяць безсонних ночей і великих сліз, довгі тижні пошуків і надії, що все-таки мій чоловік і батько моєї дитини живий. Але не судилося… Ми вдячні усім, хто допоміг знайти тіло Віктора і привезти його на рідну землю. Дякую усім, хто небайдужий до нашого горя, хто прийшов сьогодні вшанувати його пам'ять, - сказала дружина бійця Оксана.

Нагадаємо, 42-річний Віктор Попик ніс службу у Дебальцевому в складі 13-го батальйону 3 роти 1 взводу мотопіхоти. 16 лютого чоловік востаннє спілкувався по телефону із рідними, а наступного дня зв'язок з ним обірвався. Його військові побратими бачили, як Віктор впав від кулі снайпера, а далі почався шквальний мінометний обстріл. Після тривалих пошуків брат Володимир упізнав тіло Віктора у дніпропетровському морзі. Поховали бійця на Городоччині 7 березня.

Довідково: Віктор Попик народився у Городку 4 листопада 1972 року. З 1980 по 1988 рік навчався у ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Городка. Десять років тому разом з дружиною оселився у селі Лісоводи Городоцького району. У серпні минулого року Віктора мобілізували, спочатку він проходив навчання на Яворівському полігоні, потім у Чернігові, згодом служив на Сході у Дебальцевому.

За матеріалами Городоцького телерадіопресцентру.

Коментарі:

Борис Малий 15.06.2015 21:11

"...були присутні учні, вчителі, батьки, рідні бійця" А от друзів його там не було? Якось так, виходить за матеріалами Городоцького телерадіопресцентру.Та ні шановні, друзі прийшли і прийшло їх досить багато та от тільки за дивним збігом обставин вони виявились членами городоцької Самооборони а де-котрі з них так взагалі бійцями ДУК Правого сектору...а це в свою чергу дуже не подобається місцевій владі котра власне "танцює" так би мовити журналістів з того телерадіо чого там...

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую