ye-logo.v1.2
14 Жовтня, 2019

Попри заборону руху, вантажівки псують дороги Хмельниччини

Галина МЕЛЬНИК Суспільство 2144
На Хмельниччині колійністю уражено більше 200 км автодоріг державного значення
На Хмельниччині колійністю уражено більше 200 км автодоріг державного значення. Фото: km.ukravtodor.gov.ua

Служба автомобільних доріг області нарікає на водіїв великоваговиків, які нехтують введеними обмеженнями.

Упродовж літнього періоду рух автотранспорту, загальною масою понад 24 тонни або навантаження на вісь більше 7 тонн, за температури повітря +28ºС і вище заборонено.

Для інформування громадян Служба автомобільних доріг встановила дорожні знаки та панно щодо збереження дорожньої мережі від передчасних руйнувань. Проте, як зазначають у відомстві, водії великоваговиків нехтують введеними обмеженнями та ігноруюють вимоги відповідних дорожніх знаків.

«Це пряме порушення українського законодавства, адже вказані обмеження чітко прописані в Законі України «Про автомобільні дороги України», а також Законі України «Про дорожній рух». За такого безвідповідального ставлення з боку водіїв та власників великовагових транспортних засобів Служба автомобільних доріг не матиме змоги гарантувати належний експлуатаційний стан та безпеку дорожнього руху на уражених ділянках доріг», - повідомляють у секторі зв’язків з громадськістю Служби автомобільних доріг області.

Довідково: Станом на початок літа, колійністю уражено більше 200 км автодоріг державного значення Хмельницької області. Найгірша ситуація на автодорогах: Р-05 Городище-Рівне-Старокостантинів, М-12 Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка, Н-03 Житомир-Чернівці, Т-23-21 Ярмолинці-Кам’янець-Подільський, Т-23-05 Хмельницький-Віньківці-Ялтушків, Т-23-17 Кам’нець-Подільський-Стара Ушиця.

Служба автомобільних доріг не зможе гарантувати належний стан покриття.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую