ye-logo.v1.2
25 Листопада, 2020

На Схід України вирушили охороняти порядок 60 хмельницьких міліціонерів

Суспільство 2365
Бійці замінять на сході своїх колег
Бійці замінять на сході своїх колег. Фото: автора

В зоні АТО працівники спецпідрозділів міліції замінять своїх колег, які там вже протягом місяця боронять спокій місцевих жителів.

Сьогодні, 18 червня, із Хмельницького в зону антитерористичної операції вирушив зведений загін стражів правопорядку. Упродовж тридцяти днів бійці роти міліції особливого призначення «Богдан», службовці спецпідрозділу “Грифон” та інших підрозділів виконуватимуть завдання з охорони громадського порядку на Сході країни. Загалом у зону АТО поїхали 60 правоохоронців та дві службові німецькі вівчарки.

За словами начальника управління МВС України у Хмельницькій області Миколи Семенишина, правоохоронці посилено готувалися у стрільбі, фізичній підготовці.

“Сьогодні відбувається чергова ротація. Зведений загін повністю забезпечений технічними засобами, речами, паливно-технічними засобами. Хлопці пройшли бойове злагодження. Сьогодні добровільно їдуть захищати цілісність та сувернітет нашої держави”, - говорить він.

Багато правоохоронців на Схід вирушають не вперше

До зведеного загону увійшли добровольці.  Де саме служитимуть хмельницькі бійці — невідомо. Про свої завдання вони дізнаються уже на місці. Але відомо, що міліціонери охоронятимуть громадський порядок.

Під час цієї ротації на Схід вирушили також дві службові собаки — Кортні Та Нік. До їхніх обов'язків входитиме  пошук вибухонебезпечних предметів. “Я вже вдруге їду служити на Схід кінологом. Собаки там багато в чому допомагають. Кортні вперше їде в АТО, а Нік або, як ми його називаємо — Микола, вирушить охороняти порядок на Сході вже втретє, - розповідає кінолог Олександр Супрун. - Вони займатимуться  пошуком вибухонебезпечних предметів”.

Вівчарка Кортні шукатиме в зоні АТО вибухонебезпечні предмети

В зону АТО також відправили два автомобіля. Громада Славути подарувала міліціонерам бус, а громада Іванофранкіщини - "Опель Вектра"."Ми дякуємо бійцям, які сьогодні захищають нашу країну. Тому хотіли зробити подарунок від імені громади міста Славута,  який допоможе виконувати службові обов'язки, - сказав мер Славути Василь Сидор. 

Рідні проводжали бійців, не приховуючи сліз.  Усі з нетерпінням чекатимуть їхнього повернення.

"Я сьогодні проводжаю в дорогу свого брата Олександра, який служить в спецпідрозділі "Грифон". Він вперше їде на Схід. Страшно хвилююся за нього, але він спокійний, - говорить хмельничанка Аліна Вітковська. - Спорядженням вони забезпечені, тому впевнена, що всі повернуться здорові".

Священник благословив усіх бійців у дорогу, покропивши їх святою водою

Микола Семенишин заявив: військові забезпечені усім необхідним

Правоохоронців прийшли проводжати батьки, дружини, діти

Рідні не стримували сліз

Попереду бійців чекає тридцять днів важкої служби

Рідні з нетерпінням чекатимуть повернення міліціонерів

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую