ye-logo.v1.2
28 Листопада, 2020

На ротацію із зони АТО повернулися хмельницькі правоохоронці

Суспільство 2097
Бійці протягом місяця служили в зоні проведення антитерористичної операції
Бійці протягом місяця служили в зоні проведення антитерористичної операції. Фото: mvs.gov.ua

Зведений загін Хмельницького обласного УМВС повернувся без поранень та втрат.

Сьогодні, 20 червня, Хмельницький урочисто зустрічав два загони міліціонерів, які повернулися додому з тривалого відрядження у зону АТО. Про це повідомляє прес-служба обласної міліції.

Добровольці з числа працівників органів внутрішніх справ області на сході країни виконували функції з охорони громадського порядку, охороняли стратегічно важливі об‘єкти, надавали допомогу місцевій міліції у знешкодженні диверсійно-розвідувальних груп, допомагали місцевому населенню.

"Загін повернувся без втрат, без поранень, що свідчить про високу дисципліну серед особового складу. Мені дуже приємно, що громада на сході високо оцінила та визнала роботу міліції Хмельниччини. Це також є підтвердженням високої відданості і служіння українському народу", - цитує прес-служба начальника управління МВС України в Хмельницькій області Миколу Семенишина.

Військових урочисто зустрічали з хлібом-сіллю

Командир загону Андрій Когунь розповів, що під час перебування в зоні АТО бійці не лише виконували свої функціональні обов‘язки, а й робили все можливе, аби підняти рівень довіри місцевого населення до української міліції.

На підтвердження того, що хмельницькі міліціонери гідно виконали свій обов‘язок, керівництво Артемівського райвідділу міліції, якому вони надавали допомогу, усім бійцям оголосило подяку за відмінну службу.

Нагадаємо, нещодавно на Схід України вирушили боронити порядок 60 хмельницьких міліціонерів.

Хмельницькі правоохоронці намагалися підвищити рівень довіри до міліції в місцевого населення

Бійців зутрічали рідні, близькі, раділи їх поверненню, не стримуючи сліз 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую