ye-logo.v1.2
30 Листопада, 2020

В Ізяславі провели в останню дорогу розвідника Юрія Цісарука

Суспільство 3914
Юрій Цісарука поховали вчора, 15 липня
Юрій Цісарука поховали вчора, 15 липня. Фото: Зі сайту Ізяславської РДА

Бійця АТО поховали у його рідному місті.

Вчора, 15 липня, відбулося прощання з Юрієм Цісаруком, який підірвався на розтяжці під час виконання бойового завдання на Луганщині. Як повідомляють в Ізяславській РДА, панахида відбулась на центральній площі  Ізяславу. На прощальну церемонію прийшли бойові побратими військовослужбовця, священики, представники влади та небайдужі жителі міста.

"Пам'ять Юрія Цісарука та всіх уродженців Ізяславського району, які загинули, захищаючи територіальну цілісність та суверенітет держави на сході України, вшанували хвилиною мовчання на траурному мітингу, - зазначають у повідомленні. - До труни з тілом Героя люди несли оберемки квітів, стаючи перед ним на коліна".

Юрій Цісарук народився 12 березня 1974 року, закінчив Ізяславську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 1. Військовослужбовець свою службу в Збройних силах України розпочав із 1 серпня 1992 року. За цей час він перебував на різних посадах від командира і до начальника розвідки управління ракетних військ і артилерій управління оперативного командування «Захід». Він проявив себе умілим та чесним офіцером Армії України.


Офіцер загинув під час виконання бойових завдань у Луганській області

У полеглого Героя залишилися дружина та 15-річний син

Боєць АТО до кінця з честю та гідністю виконував свій військовий обов’язок

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую