ye-logo.v1.2

Зведений загін хмельницької міліції повернувся на ротацію із зони АТО

Суспільство 2195
У зоні АТО міліціонери були близько місяця
У зоні АТО міліціонери були близько місяця. Фото: автора

Понад 60 правоохоронців, які приїхали додому із відрядження, зустрічали колеги, рідні та друзі.

Сьогодні, 20 липня, у Хмельницькому зустрічали міліціонерів, які несли службу у зоні антитерористичної операції. Понад місяць бійці здійснювали охорону громадського порядку на Луганщині та Донеччині, перевіряли транспортні засоби, аби не допустити перевезення зброї та інших заборонених предметів. Зведений загін повернувся у повному складі, зустрічали міліціонерів родичі, друзі і колеги.

Як розповідає командир загону полковник міліції Ігор Лисий, умови служби були досить складними. Бійці цілодобово сумлінно виконували покладені завдання. “Ніхто не рахувався з особистим часом. Там, як ніколи, розумієш ціну стабільності, миру і спокою. Хотілось би, щоб ніхто не знав, як стріляє зброя, і не чув вибухів”, - каже міліціонер.
Більшість правоохоронців із зони АТО повернулись уже не вперше. Кажуть, що найскладніше — бути далеко від рідних, хоча підтримка місцевих мешканців була відчутною.

Командир загону Ігор Лисий подякував рідним за підтримку.

“Діти віталися з нами, не боялися, ми знайшли спільну мову з місцевими і змогли переконати їх, що наші люди там для того, щоб допомагати, - зазначає начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей Сергій Цимбалюк. - Але там теж ставляться до нас по-різному: одні допомагають паливом і запчастинами, перуть одяг, а інші демонстративно ігнорують. Люди там пережили важкі моменти, декому доводилось стояти під дулом автомата. Вони з тривогою говорять про сепаратистів і з радістю зустрічають наших хлопців, а коли ми їхали, просили залишитися там, у Сіверську”.

Для більшості міліціонерів це вже не перша ротація.

Міліціонер-снайпер роти міліції громадської безпеки особливого призначення Богдан Білий у зоні АТО втретє. Вперше поїхав туди ще взимку минулого року, у Донецьку був у складі групи швидкого реагування. Цього разу охороняв тактично важливі об'єкти: мости, залізницю, аби не допустити терактів. “Завдань було багато, не можу сказати, яке з них найскладніше — це вже звичайна річ для мене. Служба — як служба, єдине, що від дому далеко, від рідних і друзів, - розповідає Богдан Білий.

Загін повернувся у повному складі.

"Це вже п'яте моє відрядження. Ми несли службу на Донеччині у населеному пункті Спірне, - згадує старший лейтенант роти міліції громадськї безпеки особливого призначенн Юрій Лишень. - Такі поїздки стали буденною справою: кожен день однаковий, служба цілодобово майже без відпочинку”.

Автобус із правоохоронцями зустріли під звуки оркестуру, рідні привітали бійців із щасливим поверненням. Подякував співробітникам за сумлінну службу та активну участь у захисті країни начальник міліції Хмельниччини Микола Семенишин. Увесь загін - 60 правоохоронців - отримав подяки та премії. Тепер на міліціонерів чекає відпустка — 7 днів відпочинку, після чого стражі порядку знову виконуватимуть свій службовий обов'язок.

Автобус зустрічали колеги і рідні правоохоронців.

Усі правоохоронці отримали подяки і премії.

Рідні не стримували сліз.

Із відрядження правоохоронців зустріли обіймами.

Найбільше зачекалися хмельницьких міліціонерів їхні діти.

 

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую