ye-logo.v1.2
5 Грудня, 2020

Хмельницька область на 78 відсотків виконала план шостої хвилі мобілізації

Суспільство 2150
Шоста хвиля мобілізації триватиме до 17 серпня
Шоста хвиля мобілізації триватиме до 17 серпня. Фото: vn.depo.ua

Загалом до війська планують призвати понад дві тисячі чоловіків з області.

За даними військового комісаріату, план з мобілізації в області виконано на 78%. У рамках шостої хвилі, яка триватиме до 17 серпня, з міста Хмельницького ще мають призвати до війська 15 чоловік. Про це повідомляють у прес-службі міської ради.

Як зазначив в.о міського голови Костянтин Чернилевський, у Хмельницькому немає серйозної проблеми з мобілізацією. “Фактично в рамках шостої хвилі залишилося мобілізувати 15 чоловік. Якщо ми це довиконаємо, то практично справимося із поставленим для нас завданням”, - сказав Костянтин Чернилевський.

За його словами, більшість працівників комунальних підприємств сумлінно поставилася до доведених військкоматом завдань, а ЖКК “Будівельник” навіть перевиконав план, замість 4 чоловіків готовність захищати цілісність і незалежність держави виявили 8 працівників. З бажанням боронити країну добровільно у військкомат з’явився 19-річний працівник КП «Хмельницькводоканал».

Загалом впродовж шостої хвилі мобілізації до війська планують призвати понад дві тисячі чоловіків з Хмельницької області.

Нагадаємо,  Хмельниччина займає друге місце у країні за виконанням плану з мобілізації після Вінницької області.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Здам житло

  Так  Ні, дякую