ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницька область на 78 відсотків виконала план шостої хвилі мобілізації

Суспільство 2408
Шоста хвиля мобілізації триватиме до 17 серпня
Шоста хвиля мобілізації триватиме до 17 серпня. Фото: vn.depo.ua

Загалом до війська планують призвати понад дві тисячі чоловіків з області.

За даними військового комісаріату, план з мобілізації в області виконано на 78%. У рамках шостої хвилі, яка триватиме до 17 серпня, з міста Хмельницького ще мають призвати до війська 15 чоловік. Про це повідомляють у прес-службі міської ради.

Як зазначив в.о міського голови Костянтин Чернилевський, у Хмельницькому немає серйозної проблеми з мобілізацією. “Фактично в рамках шостої хвилі залишилося мобілізувати 15 чоловік. Якщо ми це довиконаємо, то практично справимося із поставленим для нас завданням”, - сказав Костянтин Чернилевський.

За його словами, більшість працівників комунальних підприємств сумлінно поставилася до доведених військкоматом завдань, а ЖКК “Будівельник” навіть перевиконав план, замість 4 чоловіків готовність захищати цілісність і незалежність держави виявили 8 працівників. З бажанням боронити країну добровільно у військкомат з’явився 19-річний працівник КП «Хмельницькводоканал».

Загалом впродовж шостої хвилі мобілізації до війська планують призвати понад дві тисячі чоловіків з Хмельницької області.

Нагадаємо,  Хмельниччина займає друге місце у країні за виконанням плану з мобілізації після Вінницької області.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую