ye-logo.v1.2
25 Січня, 2020

«Хмельницькводоканал» витратить понад чотири мільйони гривень на насос

Олександр НІКІТІН Суспільство 1258
Новий насосний агрерат має бути енергозберігаючим
Новий насосний агрерат має бути енергозберігаючим. Фото: eco-complect.ru

Каналізаційну насосну станцію на Трудовій, 6 переобладнає столична фірма

Комунальне підприємство «Хмельницькводоканал» провело тендер на закупівлю робіт з  технічного переоснащення головної каналізаційно-насосної станції по вулиці Трудовій, 6 із улаштуванням енергозберігаючого насосного агрегату з частотним перетворювачем та системою автоматизації .

У водоканалі планували витратити 4,25 мільйони гривень із міського бюджету на заміну існуючого каналізаційного насосного агрегату  на енергозберігаючий насос, на заміну запірної арматури для нового насосного агрегату та встановити зворотній шаровий клапан на напірному патрубку та інші роботи. Але все це обійдеться дещо дешевше.

Участь у тендері взяли три фірми. Пропозицію столичного ПП «Ремводпласт плюс», яке запропонувало все зробити за 4 мільйони 214,8 тисячі гривень відхилили, оскільки учасник не відповідав кваліфікаційним критеріям. А тому до уваги брали пропозиції інших двох підприємств.  Теж київських. Так, науково-інженерно-промислове ТОВ «Екофлок» запропонувало свої послуги за понад 5,4 мільйони гривень, а приватне акціонерне товариство «Шведсько-Українська група – «SU GROUP» - 4 мільйони 98 тисяч гривень. А тому угоду уклали саме з цією  фірмою. Та при підписанні угоди внесли зміни до цінової пропозиції. Кияни мають виконати всі роботи до 20 грудня цього року за 4 мільйони 94 тисячі 223 гривні та 20 копійок.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую