ye-logo.v1.2
19 Січня, 2020

Бійці хмельницького “Правого сектору” повернулися з блокади Криму

Галина МЕЛЬНИК Суспільство 1854
Бійці повернулись на ротацію
Бійці повернулись на ротацію. Фото: facebook.com

Хмельничани несли чергування на блокпостах в Чонгарі та Каланчаку.

Бійці 7 Запасного батальйону ДУК “Правий сектор” повернулися додому після двох тижнів виконання бойових завдань військово-політичної операції “Блокада Криму”. Про це повідомляється на офіційній сторінці організації у Фейсбуці.

“Блокування окупованих територій таки виявляється ефективним, адже ця акція вже завдала значного удару по доходах осіб, які паразитують на інтересах української нації, продовжуючи незаконно продавати українські товари; демонструє неспроможність тимчасового колабораціоністського уряду на чолі з Аксьоновим контролювати ситуацію; а також байдужість зовнішнього агресора до людського ресурсу окупованих територій”, - йдеться в повідомленні.

Бійці переконані, що Крим знову буде українським

Як повідомляють у “Правому секторі”, хмельничани несли чергування на блокпостах в Чонгарі та Каланчаку. За словами бійців, їм допомагала підтримка місцевого населення, волонтерів, кримських татар та кримчан, які переїздили до материкової України.

Повертаючись додому, обов’язки щодо чергування на блокпостах вояки передали побратимам з 2 ЗБАТ (Львів), 21 ЗБАТ (Черкаси) та 13 ЗБАТ (Київ).

Нагадаємо, у  Добровольчому українському корпусі “Правого сектору” оголосили безстрокову акцію, яка полягає у продуктовій і ресурсній блокаді окупованого Криму.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую