ye-logo.v1.2
10 Липня, 2020

На правах реклами На полиці магазинів повернулася дитяча молочна продукція «Тьома» від «Данон»

Суспільство 1890
Компанія групи «Данон» виробляє здоровий та якісний український продукт для дітей.
Компанія групи «Данон» виробляє здоровий та якісний український продукт для дітей.

Компанія «Данон» інвестувала 200 млн грн у виробництво дитячого молочного харчування «Тьома».

16 лютого 2016 року відбулося урочисте відкриття нового спеціалізованого виробництва дитячої молочної продукції «Тьома». Виробництво автономно функціонує на території Кременчуцького молочного заводу, де зосереджено 55% потужності виробництва компанії групи «Данон» в Україні.

«Завдяки інвестиціям в 200 000 000 гривень, ми запустили сучасне виробництво дитячої молочної продукції в Україні. Потужності виробництва дозволяють випускати близько 700 тонн готового продукту на місяць, а це понад 5 млн упакувань молочної продукції для дітей раннього віку. Використання кращої української сировини, сучасного обладнання та досвіду міжнародної команди технологів та нутріціоністів (спеціалістів із харчування) дозволяє нам виробляти продукт, що відповідає найвищим міжнародним стандартам «Данон» для дитячого харчування тут у Кременчуці», – Тарас Пилипець, індустріальний директор «Данон» в Україні.

Фірмову синю стрічку перед дверима нового виробництва символічно розрізав 3-річний Тьома, син працівниці компанії «Данон». На церемонії відкриття відбулася дегустація продукції «Тьома» для малюків співробітників, адже серед робітників більшість є молодими батьками.

Виробництво відомого українським споживачам продукту «Тьома» побудовано з дотриманням вимог не лише українського законодавства, а й високих міжнародних санітарних та технічних норм групи «Данон».

Сировина та упаковка пройшли тестування в європейській лабораторії «Eurofins», що вважається однією з провідних світових лабораторій. На виробництві встановлено обладнання від провідних світових виробників: «Tetra Pak» (Швеція) та «Arcil» (Франція). Воно скомпоновано у закритий тип виробництва, що відповідає міжнародним стандартам «Данон».

Для виготовлення продукції використовується молоко екстра класу. Воно надходить з українських ферм, що мають відповідну сертифікацію. Фруктові суміші постачаються підприємством «Аграна Фрут Україна». Завдяки сучасним технологіям, із сумішей виключаються алергени та при цьому максимально зберігається натуральна користь фруктів та ягід.

«Використання саме української сировини для виготовлення продукції є надзвичайно важливим для розвитку агросектору. Це позитивно впливає на економічне благополуччя країни та зміцнює конкурентоспроможність України на світовому ринку», – наголосив Микола Мороз, директор департаменту продовольства Міністра аграрної політики та продовольства України.

Для продукції «Тьома» використовується оптимальне поєднання заквасок, сформоване на основі вимог експертів із дитячого харчування компанії «Данон», що спеціалізується на продукції для дітей раннього віку.

Завдяки продуктам та обладнанню вищої якості, компанія групи «Данон» виробляє здоровий та якісний український продукт для дітей, який протягом всього терміну зберігання утримує свої корисні властивості, а за своїми смаками задовольнить кожного маленького гурмана. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую