ye-logo.v1.2

У Старокостянтинові наліпили 170 кілограмів вареників для воїнів АТО

Суспільство 2588
34 господині взялися ліпити вареники для вояків
34 господині взялися ліпити вареники для вояків. Фото: зі сторінки Оксани Радушинської у Фейсбуці

Господині чотири години працювали, аби страва вийшла смачною і домашньою.

Старокостянтинівські господині-волонтерки влаштували акцію “Варенички для бійців”. Жінки всього за чотири години наліпили 170 кілограмів вареників для воїнів АТО. Для цього використали 50 кілограмів борошна, 100 кілограмів картоплі, 15 літрів квашеної капусти. Про це розповіла керівниця творчої сотні “Рух до перемоги” Оксана Радушинська.

"Кожен вареничок – зліплений з любов`ю і турботою про тих, хто ними смакуватиме на фронті. У приміщенні ресторану "Фієста", котрий вже давно і заслужено отримав славу "смачного" валонтерського партнера місцевих благодійних акцій, зібралися 34 господині, котрі наліпили вареників, як роблять це вдома для своїх рідних, наповнивши отим домашнім присмаком, котрий не залежить від приправ, а виключно - від доброти мами, бабусі чи дружини”, - написала у Фейсбуці волонтерка.

Працювалося господиням весело - жартували, сміялися, співали пісень, аби хлопцям на війні їлося так само весело і смачно. А проварені вареники пофасували у відеречка, залили смальцем і заморозили усю партію.

Кожен вареничок - зліплений з любов`ю і турботою

Знадобилось 50 кг борошна, 100 кг картоплі

Ініціювали акцію голова об`єднання українок "Яворина" Тетяна Бондарчук та волонтер творчої сотні "Рух до перемоги" Петро Радушинський 

Працювалося волонтеркам весело - жартували, сміялися, співали пісень

Проварені вареники пофасували у відеречка, залили смальцем і заморозили

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую