ye-logo.v1.2
13 Липня, 2020

Хмельницькі активісти не захотіли “включатися” у вирішення місцевих проблем

Суспільство 1450
Хмельницікі активісти вирішили самостійно вирішувати проблеми, без допомоги
Хмельницікі активісти вирішили самостійно вирішувати проблеми, без допомоги. Фото: автора

Від допомоги заїжджих колег хмельничани відмовились.

 Учора, 23 травня, ініціатива “Включайся” зібрала громадськість Хмельницького. На меті активісти мали розповісти про свою діяльність та почути про проблеми нашого міста. Для того, щоб дізнатися больові точки Хмельницького, на зустріч покликали журналістів, місцевих активістів, волонтерів та небайдужих громадян.

“Хмельницькі активісти запропонували шість проблем, - розповідає координатор ініціативи “Включайся” Артем Соколенко. - Серед них: незрозумілий механізм приватизації садових товариств у житловий фонд, високі судові збори, нестача професійної освіти в активістів, незрозумілий механізм використання коштів обласного бюджету, дрібна незаконна забудова та пільговий проїзд, який не дозволяє розвиватись громадському транспорту”.

Наступного дня планували провести мобілізаційно-тренінгову акцію. Та хмельничани не захотіли вирішувати ці проблеми з допомогою “Включайся”. “У нашому місті відбулася зміна влади, — говорить громадський активіст Андрій Попик. - Місцева влада взяла курс на відкритість. У нас публічне висвітлення засідань міської влади, а керівники міста ходять на усі громадські заходи. Є у нас проблеми в місті, але ми поки їх вирішуємо самостійно”.

“Громадські активісти сказали, що у Хмельницькому все добре, - коментує ситуацію регіональний координатор ініціативи “Включайся” Артем Соколенко. - Ми приїхали, щоб допомогти артикулювати наявну проблему, подумати, як її можна вирішити і провести мирну акцію. Але активісти не налаштовані на такі дії”.

За його словами, наразі ініціатива зацікавилась скотобійнею у мікрорайоні Ружична. “Включайся” надіслали запити у відповідні органи, щоб дізнатись, чи у належному стані відстійники.

Довідково. Ініціативу “Включайся” створили у березні цього року. Основною ідеєю цього проекту є об’єднання в своєрідні команди у кожному місті активістів та народних обранців, які хочуть змінювати країну на краще.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую