ye-logo.v1.2
22 Лютого, 2019

У Деражнянському районі відкрили меморіальну дошку учаснику АТО Івану Краппу

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1180
Закріпили плиту на фасаді школи
Закріпили плиту на фасаді школи. Фото: derazhniarada.gov.ua

Боєць загинув у березні минулого року під час виконання військового обов'язку.

 У селі Новосілка Деражнянського району 26 травня встановили пам'ятну дошку загиблому учаснику АТО Івану Краппу. Закріпили плиту на фасаді Новосілецької ЗОШ I-III ступенів, де навчався герой.

У районній раді повідомляють, що на відкриття прийшли батьки, рідні, керівники села, міста та району, учні, педагогічний колектив, односельчани та бойові побратими. Відкрили гранітний меморіал батьки Івана Краппа. 

“Іван Крапп народився 17 квітня 1985 року в селі Томанське, Возвишенський район, Північно – Казахстанська область у багатодітній сім’ї. П’ятий, наймолодший син у батьків. В 1996 році сім’я Івана Краппа переїхала на постійне місце проживання в с.Новосілку, Деражнянського району. В 2003 році був призваний в лави Збройних Сил України. В серпні 2014 року мобілізували та відправили в зону АТО”, - повідомляють у районній раді.

Воював Іван у складі 13 Чернігівського спецбатальйону на території Луганської та Донецької областей. У березні 2015 року під час бойової операції в районі Дебальцевому був важко травмований. Лікувався у Дніпропетровському військовому госпіталі, згодом у Хмельницькому. Тоді бійцю вдалося вижити і 11 квітня 2015 року він знову повернувся на службу, та вже 12 квітня загинув під час виконання військового обов'язку в селі Зайцеве, Артемівський район, Донецька область.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас