ye-logo.v1.2

5 улюблених книжок Людмили Черевченко

Суспільство 2044

Керуюча справами Хмельницького міськвиконкому Людмила Черевченко може назвати немало книжок, які їй подобаються.

Одні – цікавим сюжетом, інші – стилем викладення і легкістю читання. Треті – глибиною і змістом. «А от улюблених не так вже й багато, – каже вона, – тому що це книги, які хочеться перечитувати знову і знову».
1. Олексій Павловський, «Ніч у Гефсиманському саду». Книга, в якій доступною сучасною мовою коротко викладено і роз’яснено «Новий завіт». Це сучасна наукова трактовка сюжетів Біблії, хвилююча розповідь про криваву історію шляху людства до Бога.
2. Пауло Коельйо, «П’ята гора». Книга змушує виринути з матеріального світу в духовний і побачити, що існують вищі і цінніші речі, ніж ті, що оточують нас. Твір змінює відношення до життя, змушує замислитися над своєю сутністю з точки зору сучасної людини, оцінити речі, які є для нас пріоритетними.
3. Пауло Коельйо, «Воїни світла». У наш час, коли йде протистояння політичних течій, минулого з сучасним і боротьба за майбутнє, твір допомагає замислитися над тим, як не загубити душу в безкінечній боротьбі нашого заматеріалізованого життя.
4. Кобзар. Шевченка обожнюю змалечку, відколи навчилася читати. Знаю його як художника, знаю всі його твори. А поетичні – вважаю шедеврами, адже, коли їх починаєш читати, зупинитися вже неможливо.
5. Маргарет Мітчелл, «Віднесені вітром». Насамперед, мене приваблює героїня цього роману – Скарлетт. Тим, що, маючи мету, жінка, незважаючи на обставини, йшла до неї, бо позаду стояли її рідні, за яких вона думала в першу чергу. Звичайно, як усі подібні люди, Скарлетт мала не кращі людські якості, але, врешті-решт, зрозуміла, що для щастя їй потрібно зовсім не те, чого вона так довго прагнула.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую