ye-logo.v1.2

Зранку на базар, в обід на майдан (ФОТО)

Суспільство 2971 3
Фото: Олександр НІКІТІ

Підприємці Хмельницького пригрозили губернатору кримінальною справою

"Нехай Ядуха сам обирає - сидітиме в тюрьмі чи напише заяву на звільнення", - сьогодні під час мітингу в Хмельницькому проти Податкового кодексу заявила Галина Кулик, член координаційної ради Асамблеї малого та середнього бізнесу. За її словами, підприємці почали збирати інформацію на Василя Ядухи, яку згодом передадуть до прокуратури. Це і виступи губернатора на телебаченні, і заяви в газетах, в яких він, на думку протистуючих, зневажливо ставиться до тих, хто виходить на майдан. Звинувачують Василя Степановича й в тому, що через нього 16 листопада пошкодили двері в ОДА. "Якби вийшов до людей, нічого б не було. А так він сам спровокував ситуацію", - заявили зі сцени. Крім цього, сьогодні ініціативна група "майданників" побувала на прийомі в заступника голови облдержадімністрації Леоніда Гураля, якому поставили ультиматум - всі кримінальні справи, які порушенні проти 5 учасників акції протесту  16 листопада, перекваліфікувати на адмінпорушення. Той, за словами Ігоря Сабія, учасника мітингу та депутата обласної ради, пообіцяв вирішити це питання.

Через два дні - в п'ятницю 26 листопада, коли відбудеться сесія обласної ради, противники Податкового кодексу знову вийдуть на майдан.

Коментарі:

Ольга 24.11.2010 15:17

К ИРИНЕ На сайте интернет-издания "Украiньська Правда" в публикациях за 24 и 23 ноября, Вы найдете ответы на свои вопросы.

Ольге 24.11.2010 14:39

Ирине. Вы не понимаете сути. Весь бизнес, не зависимо от формы, согласен и готов платить налоги и в бюджет и в пенсионный но... . Эти деньги растащат по откатам, не целевым програмам, они всё что хотите придумают - есть схемы, и в конечном результате- деньги окажутся в оффшорах на счетах коррупционных чиновников, банкиров и олигархов. И Ваша структура не сможет заставить их вернуть эти деньги, или уплатить с них хотябы 10%. Они решают и Ваши судьбы - Вас просто уничтожат, если только "рыпнетесь". Вас будут использовать, как репресивный инструмент против бизнеса. И перед Вами будет стоять вечный вабор - страха или искушения. Поверте - уклонение от уплаты налогов, это геммор и вечный стресс. Люди больше так жить не хотят и не будут. Если они сдадут свидетельсва - у вас начнуться сокрашения. И Вы пополните наши ряды. А я хочу чтобы ВЫ жили достйно, и делали карьеру в Вашей профессии, а мы приходили к ВАМ за подсказками, помощью, советами (в рамках закона). И конечной целью у Вас был бы- коллосальный авторитет и приличный оклад. А не уход на певдоинвалидность, с откатами за премии в 150-190 тыс.грн. Вот поэтому - то у "них" и нет для Вас достойных зарплат. Смотрите сайт "За чесні податки"

Ірина 24.11.2010 10:55

Доброго дня шановні підприємці! Ось, сьогодні, задля свого інтересу видрукувала новий налоговий кодекс (цікаво, хоть один з вас його читав?Чи ви керуєтеся слухами, які вам сусідка по палатці скаже???) Я, як державний службовець, обома руками за його прийняття. Чому я з своєї мізерної зарплати маю платити більше трьохсот гривень і виживати на ту тисячу яку мені заплатять, якщо ви, шановні підприємці, навіть не вважаєте тисячу гривень за гроші і при тому платите набагато меньше податку???????

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую