ye-logo.v1.2

В Україні будуть скорочувати військовослужбовців

Суспільство 2272

Про це повідомив начальник Генерального штабу Збройних Сил України генерал-полковник Григорій Педченко під час нещодавньої прес-конференції.

За словами пана Педченка, до 2015 року в Україні будуть скорочені 40 тисяч військовослужбовців і працівників Збройних сил України.
"У концепції подальшого реформування Збройних Сил  на 2011-2015 роки заплановано скорочення 20 тисяч  військовослужбовців і 20 тисяч працівників самих Зброєних Сил України", - уточнив начальник Генштабу.
Зменешння кількості військових здійснюватиметься за рахунок скорочення управлінського апарату Генерального штабу, видів Збройних Сил, скорочення армійського корпусу, тощо. «Будуть скорочуватися і ті підрозділи, які сьогодні не мають подальшої перспективи. Взагалі будуть скорочені не бойові з'єднання і частини, а арсенали, бази і склади, – підкреслив Григорій Миколайович. – Нині на балансі оборонного відомства є близько 500 вивільнених військових містечок, які охороняють військовослужбовці. А вони повинні займатися військовою справою» . До речі, сам процес скорочення буде розпочато з Генерального штабу.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую