ye-logo.v1.2

Одягнутися в «made in Хмельницький»

Суспільство 10192 1

В радянські часи пристойний одяг та взуття вважалися великим дефіцитом.

Купували вітчизняне здебільшого однакових фасонів та сіро-коричневих кольорів. Розмаїття – жодного. Ситуація докорінно змінилася на початку 90-х, коли в Україну почали масово завозити товари з Китаю, Туреччини та Польщі. З того часу стрімко почав змінюватися не лише український ринок легкої промисловості, а й Хмельницький ринок, як одне з основних місць збуту цієї продукції. Адже українських, тим більше хмельницьких, виробів легкої промисловості, тоді годі було й знайти. За якихось десять років ситуація змінилася якщо не докорінно, то в кращий бік. Сучасні магазини в місті дуже схожі на дівочі шухлядки з усіляким начинням: різнокольорові, в крапочку, з рюшами, бантами. У брендових бутиках – глянцеві портрети журнальних красунь. Серед усього розмаїття магазинів закордонних торгових марок, все більше останнім часом представлені українські дизайнери і навіть наші, хмельницькі. «Проскурівський телеграф» «прошвирнувся» усіма крамницями і крамничками міста та розвідав, що і де можна віднайти з написом «Made in Хмельницький». Шкарпетки, дитяча білизна й легкий одяг, тканини, чоловічі і жіночі костюми, пальто, взуття – це все, що побачили в магазинах та на ринку міста. Здавалось би, не так і мало. Та справа в тому, що більшість одягу пошито з… тієї ж самої китайської тканини.
Розпочали огляд, як і процес одягання – з нижньої білизни. Відомий не лише на теренах України, а й за її межами Хмельницький Дім модної білизни «A Jour» – єдиний у Хмельницькому та перший на теренах СНД розробник і виробник колекцій модної білизни. У їхню білизну одягаються відомі українські та закордонні модниці. «Наша мета – стверджує Віталій Новіцький, власник Дому модної білизни – світовий рівень дизайну та якості, але при цьому важливо, щоб жінка, яка купила нашу білизну, знала, що вона залишила менше грошей, ніж планувала, коли до нас йшла. Ми не хочемо завоювати всіх, а лише розумних, красивих і сексуальних жінок». Однак, той факт, що вишукана білизна наша, тобто хмельницька, не означає що й ціна її «як для своїх».
Виявляється, прикупити весь гардероб, щоб він був «хмельни-цьким», можна не стільки на ринку, скільки в магазинах, майстернях чи напряму, замовивши одяг у фірми виробника. Так, ЗАТ «Хмельницьклегпром» пропонує широкий асортимент жіночого та чоловічого одягу. Мають у своєму асортименті вони й найрізноманітніший дитячий та підлітковий одяг. У фірмовому магазині, який розташований у ТЦ «Дитячий світ» на першому поверсі, цілі ряди блузок, спідниць, піджаків, костюмів, брюк на усі розміри та гаманці. І навіть досить таки пристойно все це виглядає. А ще, окрім звичайного одягу, підприємство виготовляє фірмовий спецодяг для підприємств та шкільний одяг різноманітних фасонів, розмірів і кольорів. На Хмельницькій трикотажній фабриці також обіцяють за кілька місяців обновити обладнання і запустити у серійне виробництво якісний одяг різних фасонів. Окрім фабрик та цехів з виготовлення готової продукції, яких у Хмельницькому є кілька, останнім часом набули популярності ательє та будинки мод. Майстрині пропонують оригінальні моделі усього, що можна одягнути на себе. За визначену суму вам пошиють все, від найменшої деталі до оновлення гардероба повністю. Більше того, навіть придумають або ж відкоригують ваш стиль.
Дітей також можна одягнути у хмельницькі вироби повністю. Дитячий магазин «Бембі», що на Подільській, вже давно облюбували не лише батьки, а й самі малюки.
До речі, взуття у Хмельницькому також виготовляють на різні смаки та з різної сировини. Починаючи від легких тканин для виготовлення домашнього взуття і закінчуючи спецвзуттям та оригінальними моделями за індивідуальними лекалами. Серед найвідоміших у місті ТОВ «Гуллівер», ТОВ «Літма» та ВАТ «Взутекс».
Для того, щоб створити довершений образ «модниці по-хмельницькому» магазин-ательє «Аляска» шиє верхній хутряний одяг за індивідуальним замовленням. Тому, одягнувши шубу їхнього виробництва, ви можете бути впевнені, що такої більше немає ні в кого.
Однак чи не найбільше різноманітних ательє, салонів та магазинів спеціалізуються на пошитті вечірніх та весільних суконь, а також аксесуарів: рукавичок, сумочок, прикрас на волосся і руки.


Одяг
ЗАТ «Хмельницьклегпром»,
вул. Маршала Рибалка, 28.
Салон-ательє «Марго»,
вул. Соборна, 69.
ТОВ «Бембі»
Проспект Миру, 84\2.
ВАТ «Хмельницька швейна
фабрика «Спецодяг»,
вул. Зарічанська, 34.
ЗАТ «Аніспром»,
вул. Кам’янецька, 103.
ПП «Модерн-А»,
вул. Пересипкіна, 8.
Авторський салон
Наталі Стиран «Асторія»,
вул. Свободи, 22.

Взуття
ТОВ «Гуллівер»,
Проспект Миру, 69.
ТОВ «Літма»,
вул. В. Чорновола, 174/6.
ВАТ «Взутекс»,
Проспект Миру, 69.

Шкіра та хутро
Магазин-ательє «Аляска»,
вул. Володимирська, 49.

Нижня білизна
Дім модної білизни «Ажур»,
пров. Купріна, 54/2.

 

Коментарі:

Ирина 09.12.2010 00:36

нижнее белье - это да, классное, хоть и дороущее, а во все остальное - ято-то сомневаюсь,что оно на достойном уровне, чтобы его носить. ну может шубы еще.

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую