ye-logo.v1.2

Коли в Хмельницькому увімкнуть батареї

Суспільство 2946
Тепло в домівки хмельничан подадуть згідно встановлених норм - коли середньодобова температура повітря протягом трьох днів буде ничже 8 градусів
Тепло в домівки хмельничан подадуть згідно встановлених норм - коли середньодобова температура повітря протягом трьох днів буде ничже 8 градусів. Фото: domik.ua

У домівках хмельничан, як і на вулиці, стало прохолодніше. А опалення поки що не вмикають

«Ми готові до опалювального сезону на всі 100 відсотків, - каже заступник міського голови Хмельницького Анатолій Нестерук. – Ліміти по газу проплатили, заборгованості немаємо. Тому готові подати тепло в оселі хмельничан в будь-який момент».

Щоправда, найближчі дні навряд чи слід очікувати на початок опалювального сезону. «Три дні середньодобова температура на вулиці не повинна перевищувати 8 градусів, - пояснює Анатолій Макарович. – Ми моніторимо цю ситуацію щодня, а також дивимося прогнози погоди. А найближчі дні обіцяють потепління. Тому і не можемо поки розпочати опалювальний сезон».

Коли ж розпочнеться офіційний опалювальний сезон, то вперше чергу тепло, за словами заступника міського голови, подадуть до дитячих садочків та лікарень.

Зауважимо, що в новому опалювальному сезоні мешканцям міста доведеться платити за новими тарифами. Абонентам «Хмельницьтеплокомуненерго», в яких є лічильники - 1221,97 грн. за 1 Гкал., в будинках не обладнаних лічильниками обліку - 27,93 грн. за 1 квадратний метр житла. Абоненти «Південо-Західних тепломереж» платитимуть 1144,72 гривні за Гкал. або 25,4 гривні за «квадрат» відповідно.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую