ye-logo.v1.2

У Шепетівському районі підприємство незаконно користувалося землею вартістю понад 5 мільйонів гривень

Суспільство 970
В січні цього року Грицівське вище професійне училище № 38 уклало договір про спільний обробіток землі з одним із підприємств області
В січні цього року Грицівське вище професійне училище № 38 уклало договір про спільний обробіток землі з одним із підприємств області. Фото: DT.ua

Ділянка перебувала у постійному користуванні Грицівського вищого професійного училища № 38.

 В січні цього року Грицівське вище професійне училище № 38 уклало договір про спільний обробіток землі з одним із підприємств області. У прокуратурі області кажуть, що договір підписали з метою приховування орендних відносин, оскільки він містить усі істотні умови договору оренди землі.

“Відповідно до умов договору, навчальний заклад передає суб’єкту підприємницької діяльності належну йому земельну ділянку площею понад 150 гектар для вирощування сільськогосподарської продукції з метою подальшого отримання прибутку. Крім того, оскільки навчальний заклад є постійним користувачем земельної ділянки, у нього відсутнє право розпоряджатися нею, у тому числі укладати договори щодо зазначеної земельної ділянки та передавати право на її користування третім особам”, - повідомляють прес-службі прокуратури.

Тому, Шепетівська місцева прокуратура звернулася у суд з позовними вимогою визнання недійсним договору про спільний обробіток землі, вартість якої перевищує 5 мільйонів гривень. Також прокуратура вимагає звільнення товариством займаної земельної ділянки.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую