ye-logo.v1.2
21 Лютого, 2020

Сім нових тролейбусів приїдуть до Хмельницького у грудні, на День Святого Миколая

Суспільство 2775
Сім нових тролейбусів курсуватимуть у Хмельницькому у грудні цього року
Сім нових тролейбусів курсуватимуть у Хмельницькому у грудні цього року. Фото: blagoustriy.info

КП «Електротранс»визначило, яке підприємство забезпечить Хмельницький новими тролейбусами.

Нові тролейбуси мали бути закуплені раніше, але Антимонопольний комітет відмінив проведення торгів. Керівник Хмельницького КП «Електротранс» Вітор Паламарчук пояснив, що уся справа в тому, що тоді на торги подала заявку фірма, яка робила тролейбуси для столиці на Євро-2012.

«Фірма Львівського заводу, яка зробила тролейбуси ще у 2010-2011 році, на Євро-2012 для Києва, тоді їх усіх не продала. У них залишилося десять тролейбусів. І коли ми перший раз оголосили тендер, ця фірма «влізла» і хотіла продати нам старі тролейбуси. Вони, очевидно, хотіли поміняти бірки, показати що тролейбуси виготовлені у 2016 році, і «впихнути» їх нам як нові. Але ми не погодилися. Вони звернулися до Антимонопольного комітету, а там, дай їм Бог здоров’я, прийняли рішення відмінити тендер. Ми змушені були оголосити процедуру повторно, і вже цього разу та фірма не подавала свої пропозиції. Ми вже нашуміли на всю Україну про ці тролейбуси», – пояснює Віктор Паламарчук.

За словами Віктора Паламарчука, 31 жовтня уже визначили переможця. Нові тролейбуси до Хмельницького поставить «Автоскладальний завод №1» ПАТ«Автомобільна компанія «Богдан Моторс» (Луцьк). За 7 тролейбусів хмельницьке комунальне підприємство заплатить 32 млн. 60 тис. грн.

Проподиція Луцького підприємства відповідає усім технічним вимогам, тролейбуси бідіть великої місткості, з низьким рівнем підлоги, пристосовані для пасажирів з обмеженими фізичними можливостями і 2016 року випуску.

До 20 грудня тролейбуси мають бути поставлені до Хмельницького.

«Зараз ми чекаємо, згідно процедури, 10 днів, це період коли учасники мають право оскаржити результати тендеру, і вже тоді підписуємо договір», – запевнив Віктор Анатолійович і додав, що кошти на нові тролейбуси депутати уже виділили з бюджету і вони є на казначейських рахунках, тому як тільки будуть залагоджені усі документальні питання, тролейбуси приїдуть до Хмельницького.

Нагадаємо, цього року у Хмельницькому уже запустили на маршрути три нових тролейбуси. Також містом курсують нічні тролейбуси. З графіком їх роботи можна ознайомитися на нашому сайті. 
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую