ye-logo.v1.2

Радник Авакова хоче долучити громадськість Хмельниччини до роботи правоохоронців

Суспільство 1393

До кінця листопада має з'явитись робоча група.

Сьогодні, 4 листопада, із робочим візитом до Хмельницького приїхав радник міністра внутрішніх справ і голова Громадської Ради при МВС Володимир Мартиненко. Основна мета візиту — зустріч із правоохоронцями та громадськістю обласного центру.

“Ми приїхали на Хмельниччину, щоб зустрітися з громадськістю. Хочемо вибудувати або поглибити з ними глибоку взаємодії, створити робочий і конструктивний діалог. Хмельницький уже 19 місто в Україні, де ми проводимо подібні заходи”, - каже Володимир Мартиненко.

За його словами, раніше постановою КабМіну передбачалося створення в обласний управліннях громадських рад, зараз його уже нема. В області працює лище громадська рада при ОДА, але її кількість обмежена.

“Після Революції Гідності з'явилось чимало активних людей, які б хотіли долучитися до процесів, що відбуваються в державі. Тому разом з керівництвом ми вибудували концепцію долучення громадськості до роботи, яка відбувається у відомстві. Мова іде не лише про співпрацю із поліцією, а й усіма структурами, роботу яких координує МВС”, - додає радник.

Володимир Мартиненко зустрівся із громадськістю

За його словами, результатом зустрічі із громадськістю Хмельниччини має бути створення робочої групу із співпраці і взаємодії з Нацполіцією, ДСНС, Нацгвардією, міграційною службою, прикордонниками.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую