ye-logo.v1.2
20 Лютого, 2020

На Дністрі і Південному Бузі припинять промисловий вилов риби

Суспільство 2145
Кількість риби, прийнятна для вилову промисловиками поки невідома
Кількість риби, прийнятна для вилову промисловиками поки невідома. Фото: з архіву

Проте любительське та спортивне рибальство – дозволено відповідно до норм.

 Держрибагентство з 1 січня призупиняє промисловий вилов на Дністровському водосховищі та Південному Бузі у 2017 році. Про це повідомили в прес-службі відомства.

«З 1 січня 2017 по 31 грудня 2017 року Держрибагентство призупиняє промисловий вилов риби на річці Південний Буг в межах Вінницької області та Дністровському водосховищі в межах Чернівецької, Хмельницької та Вінницької областей. Ці заходи нададуть можливість популяції водних біоресурсів повністю відновитись та забезпечать збільшення рибних запасів у водоймі», - зазначили в Держрибагентстві.

Рішення про тимчасове призупинення промислу прийняли за зверненням обласних рад Чернівецької, Хмельницької та Вінницької областей у зв’язку з відсутністю науково-біологічного обґрунтування щодо промислового вилову риби. Без них кількість риби, прийнятна для вилову промисловиками – невідома. Відповідно, Держрибагентство не розподілятиме частки на промислове рибальство на цих водоймах на 2017 рік.

Як додали у Держрибагентстві, розподіл квот на промислове рибальство на водоймах буде поновлено лише після проведення повноцінних досліджень. Проте, любительське та спортивне рибальство – дозволено відповідно до норм Правил любительського та спортивного рибальства.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую