ye-logo.v1.2

Після двотижневого карантину нетішинські школярі знову сядуть за парти

Суспільство 992
У Нетішини карантин розпочався ще 8 грудня
У Нетішини карантин розпочався ще 8 грудня. Фото: із Фейсбуку

Школярі уже завтра підуть до школи.

Ще 8 грудня усі заклади освіти у місті Нетішин закрили на карантин через підвищення показників захворюваності на грип та ГРВІ. Та, уже завтра, 22 грудня, карантинні заходи у місті зупинять, і навчальний процес відновиться. Про повідомляє на своїй сторінці у Фейсбуці виконавчий комітет Нетішинської міської ради.

“З 22 грудня відновлюється навчання в загальноосвітніх навчальних закладах міста, ПСМНЗ «Нетішинська міська художня школа» та «Нетішинська міська школа мистецтв», в Будинку дитячої творчості, клубі «Юний технік», Краєзнавчому центрі управління освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради, навчання у ПСМНЗ «Нетішинська міська художня школа», ПСМНЗ «Нетішинська міська школа мистецтв», проведення групових занять та культурно-масових заходів у КЗ «Палац культури міста Нетішина», КЗ «Будинок культури», відвідування бібліотек ЦБС. Роботу дошкільних навчальних закладів міста проводити у посиленому протиепідемічному режимі”,- йдеться у повідомлені.

Попри те, фахівців забов'язують проводити постійний аналіз епідемічної ситуації в місті щодо захворюваності на грип та ГРВІ, моніторити циркуляцію вірусів грипу та інших збудників. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую