ye-logo.v1.2
18 Лютого, 2020

Вісім місць у Хмельницькому, де найчастіше працюють крадії

Суспільство 5010
Олег Костенко: Додаткові вісім патрулів працюватимуть протягом січня
Олег Костенко: Додаткові вісім патрулів працюватимуть протягом січня. Фото: автора

У поліції збільшать кількість піших патрулів у «квадратах», де найчастіше стаються крадіжки.

Протягом січня у Хмельницькому на вісім піших патрулів стане більше, але із зимовими святами це не пов’язано. Аналітики патрульної поліції визначили небезпечні території у Хмельницькому, де найчастіше орудують крадії.

«Ми збільшуємо кількість піших патрулів, і це не пов’язано зі святами. Це пов’язано зі збільшенням вуличної злочинності. Проаналізувавши ситуацію зі злочинністю в місті, ми відзначили вісім квадратів, де найчастіше стаються вуличні, квартирні крадіжки чи крадіжки з автомобілів», – пояснює начальник управління патрульної поліції у Хмельницькому Олег Костенко. 

За його словами, небезпечні квадрати – це віддалені райони, такі як Дальні Гречани, Ракове та Озерна. Там, відповідно, будуть працювати три патрулі, по одному у кожному мікрорайоні.

Ще п’ять патрулів працюватимуть в центральній частині міста: на вулиці Зарічанській, в районі відділку поліції, на вулиці Кам’янецькій, в районі будинків №82-84, вулиця Проскурівська, в районі Вайсера та Проскурівського Підпілля.

Додаткові вісім патрулів працюватимуть протягом січня. Потім, за словами, Олега Костенка, у поліції проаналізують показники, зрівняють їх із аналогічними за листопад та грудень, і будуть вирішувати, чи доцільно посилювати роботу додатковими патрулями.

Варто зазначити, що посилення у поліції планують за рахунок вихідних днів самих патрульних, тому, за словами Олега Костенка, малоймовірно, що це буде на постійній основі.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую