ye-logo.v1.2
18 Липня, 2019

На Хмельниччині оштрафували 10 людей за продаж первоцвітів

Галина МЕЛЬНИК Суспільство 873
Фото: надане Держекоінспекцією

Протоколи направили до суду.

 Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області прозвітувала про перші результати операції «Первоцвіт». Рейди проводять щоденно, аби зберегти рідкісні рослини.

Як зазначили в інспекції, уже склали 10 протоколів про притягнення до адміністративної відповідальності за статті 88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення порядку придбання чи збуту об'єктів тваринного або рослинного світу, правил утримання диких тварин у неволі або в напіввільних умовах». Матеріали направлені до судових органів для подальшого розгляду.

Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області закликає громадян не знищувати природу рідного краю, а берегти її для нащадків; не зривати ранньоквітучі рослини, не торгувати ними та не купувати.

Якщо Ви стали свідком незаконного збору або продажу весняних квітів, будь ласка, повідомляйте про це Державну екологічну інспекцію у Хмельницькій області за номером (0382)70-28-39 або (0382)70-37-94.

Нагадуємо, операція «Первоцвіт» триматиме до кінця травня, а відповідно продовжуються рейдові перевірки у місцях продажу червонокнижних видів рослин.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

  Так  Ні, дякую