ye-logo.v1.2

Хмельничани на тиждень залишаться без ефірного телебачення і радіомовлення

Суспільство 7820
Ефірне телебачення не працюватиме тиждень
Ефірне телебачення не працюватиме тиждень. Фото: Ангеліни Мовчан

Через ремонт на радіотелевізійній вежі жителям обласного центру та Хмельницького району вимкнуть ефірне телебачення та радіомовлення.

У зв’язку з плановими ремонтними роботами, а саме фарбуванням радіотелевізійної вежі, жителі обласного центру та Хмельницького району, на тиждень залишаться без телебачення і радіо.

Планові ремонтні роботи мають розпочатися 8 серпня, а завершитися – 15. Ремонтні роботи триватимуть з 8-ї до 17 години щодня.

«З метою запобігання непередбачуваних наслідків під час проведення ремонтних робіт, ми просимо містян вжити відповідних заходів для безпеки, а саме: не залишати в зоні ремонтних робіт автомобілі, прибирати одяг та не залишати цінних речей на балконах», – застерігає Олександр Соболєв, директор Хмельницької філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення.

Тимчасове припинення трансляції стосується лише ефірного телебачення і радіомовлення. Споживачі кабельного телебачення ніяких змін не відчують. Окрім обласного центру і Хмельницького району трансляція теле- і радіоканалів не змінюватиметься. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую