ye-logo.v1.2
16 Лютого, 2019

На Хмельниччині встановили пам'ятник загиблому у зоні АТО спецпризначенцю

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 4201
Погруддя встановили на території школи
Погруддя встановили на території школи. Фото: izadm.gov.ua

Олександр Кушнірук загинув 25 грудня 2014 року неподалік Донецького аеропорту.

Сьогодні, 7 вересня, в місті Ізяслав встановили погруддя загиблому на Донбасі бійцю 8 полку спецпризначення - Олександру Кушніруку. Як повідомляють в Ізяславській РДА, відкрили пам'ятник на подвір’ї Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей». Саме цей навчальний заклад боєць у свій час закінчив і який сьогодні носить його ім’я.

“Бюст виготовили за ініціативи рідних Олександра Кушнірука та колективу Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей» ім. О.Кушнірука місцевим митцем Миколою Ткачуком. Збір коштів на його спорудження здійснювався за рахунок благодійних коштів. Право відкрити погруддя було надано його рідним: батьку Олександру, дружині Олені та донькам Катерині й Анні”,- йдеться у повідомлені.

Нагадаємо, офіцер Олександр Кушнірук служив у 8-му полку спецпризначення. З початку АТО тимчасово пішов начальником розвідки у 28 механізовану бригаду. 32-річний боєць загинув 25 грудня 2014 року, підірвавшись на розтяжці в районі Донецького аеропорту. У нього залишились батьки, які проживають в місті Ізяслав, дружина та двоє маленьких дітей.

Меморіальну дошку встановили на фасаді школи
 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас