ye-logo.v1.2

У Хмельницькому знищено понад 20 відсотків табличок із розкладом руху громадського транспорту

Суспільство 2752
Окрім розкладу руху, на інформаційному табло можна прочитати й нецензурні слова
Окрім розкладу руху, на інформаційному табло можна прочитати й нецензурні слова. Фото: автора

Їх розфарбовують, гнуть та просто зривають з зупинок.

Більше року у Хмельницькому, на зупинках громадського транспорту з’явилися антивандальні таблички з розкладом руху тролейбусів. Проте, деякі хмельничани та гості міста навчилися нищити те, що ніби й зруйнувати важко.

«Ми неодноразово стикалися з тим, що вивіски з розкладом руху тролейбусів валялися біля зупинок, були розфарбовані та понівечені», - каже директор комунального підприємства «Електротранс» Віктор Паламарчук.

Загалом, за рік понад 20% інформаційних табло вже знищені. «Наразі ми вже маємо невеличку колекцію зіпсованих розкладів. Вони не підлягають ремонту. Їх потрібно наново виготовлювати», - каже Віктор Анатолійович.

   

Підприємливі хмельничани реанімують понівечені стенди за допомогою клейкої стрічки

На виготовлення однієї вивіски, підприємство втрачає від 600 до 800 гривень, в залежності від розмірів. Найближчим часом на підприємстві планують відновити 18 стендів, на які буде витрачено понад десять тисяч гривень. Їх замовили у Вінниці.

До речі, найбільше проявів вандалізму щодо інформаційних тендів спостерігається в центрі міста, біля автостанції №1 та по вул. Шевченка.

«Хочеться, щоб хмельничани та гості міста більше шануватимуть комунальне майно Хмельницького», - каже Віктор Паламарчук.

   

Мабуть, комусь інформаційні табло зручніше читати так.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую