clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

Хмельницький університет управління та права відсвяткував 25-річчя

Хмельницький університет управління та права відсвяткував 25-річчя

Хмельницький університет управління та права відсвяткував 25-річчя. Фото: univer.km.ua

В університеті відбулися урочистості з нагоди Дня народження університету.

На урочистості, присвячені 25-річчю Хмельницького університету управління та права, завітало дуже багато гостей. Привітати навчальний заклад прийшли: студенти, випускники, професорсько-викладацький колектив та представники влади. Про це повідомили у прес-службі Хмельницької обласної ради.

На урочистий захід завітав й голова обласної ради Михайло Загородний. 

«Двадцятип’ятирічний ювілей для вишу – вік незначний, але є досить багато вагомих напрацювань. Віддаю шану поваги за вагомий внесок потужному професорсько-викладацькому складу, співробітникам за підготовку майже 10 тисяч висококваліфікованих юристів та управлінців, які ефективно працюють на різних посадах у різних сферах економіки, в тому числі й у апаратах рад усіх рівнів і всебічно сприяють розвитку місцевого самоврядування нашого краю та України загалом», – зазначив посадовець.

На урочистості з нагоди 25-річчя університету, завітало багато гостей

На адресу закладу лунали численні привітання, найкращих працівників нагородили грамотами та подарунками.  

Найкращих працівників нагородили грамотами та подарунками

Університет намагається йти у ногу з часом, співпрацює з з 24 зарубіжними навчальними закладами Польської Республіки, Німеччини, Словаччини, Республіки Білорусь та іншими. А для студентів, навчальний заклад створю гідні умови для здобуття освіти. Тому, навчання максимально наближене до умов практики.

Студенти мають змогу перевірити свої знання під час проходження стажування у Верховній Раді України, Кабінеті Міністрів України, Конституційному Суді України, місцевих органах виконавчої влади, органах місцевого самоврядування, правоохоронних органах та господарюючих суб’єктах усіх видів.

Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 15.11.2018
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.81
27.83
31.51
31.53

Архів новин

<<Листопад 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30