ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Красилові “прикрили” підпільний гральний заклад

Суспільство 1304
Фото: khmel.gp.gov.ua

Правоохоронці вилучили майно.

Ще у неділю, 15 жовтня, у Красилові викрили підпільний гральний заклад. Як повідомляють у прокуратурі області, у приміщенні, де діяв заклад, виявили ігрові автомати та гроші.

“Під час санкціонованого обшуку, проведеного у приміщенні, де організовано гральний бізнес, виявлено три ігрові автомати, відео-реєстратор, документи фінансової звітності та грошові кошти в сумі 8 тисяч гривень. Усі предмети і кошти, які використовувались у злочинній діяльності, вилучено”, - йдеться у повідомленні.

Працівники Старокостянтинівської місцевої прокуратури здійснюють процесуальне керівництво у кримінальному  провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 203-2 Кримінального кодексу України (зайняття гральним бізнесом). Також, до суду скерували клопотання про накладення арешту на вилучене майно.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую