ye-logo.v1.2
6 Грудня, 2019

Ольга Фреймут знову відвідала Хмельницький

Володимир ГОРДИНСЬКИЙ Суспільство 3607

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Цього разу – без скандалу.

Відома телеведуча («Ревізор», «Інспектор Фреймут») Ольга Фреймут завітала до Хмельницького. Щоправда, не для чергової ревізії чи інспекції різноманітних закладів, а для того, аби провести майстер-клас для жінок «Як стати ведучою свого життя».

Свою промову вона розпочала з того, що згадала свою скандальну перевірку в Хмельницькому. «Рік тому у цьому місті я інспектувала, - заявила Ольга Фреймут. – І мене так побили». Після чого в залі почали сміятися. Нагадаємо, під час зйомок шоу «Інспектор Фреймут. Міста», ведуча побувала на одному із місцевих м'ясокомбінатів. Там, за її словами, якийсь чоловік сильним ударом в спину виштовхав її надвір.

Ольга Фреймут дві години не лише давала свої поради жінкам, але й спілкувалася з ними.

Час від часу Ольга Фреймут не лише жартувала, а й розповідала свої життєві історії. Про роботу за кордоном, про те, як потрапила на телебачення тощо. Дехто з глядачів, а це була суто жіноча аудиторія (за виключенням деяких хмельничанок, які прийшли з чоловіками), навіть конспектував її поради.

Не змогла екс-ведуча «Ревізора» втриматися і від перевірок. Викликала на сцену обласної філармонії глядачок та влаштувала інспекцію їхніх сумок. У когось знайшла косметику, в когось сукню та… станок для гоління. Шукали й гумку під стільчиками в залі. Знайшли під багатьма.

Ольга Фреймут не змогла без ревізії... Проінспектувала сумки хмельничанок, які прийшли в філармонію.

Давала Ольга Фреймут і різноманітні поради. До прикладу, як правильно плакати. Це слід робити перед впливовими чоловіками та, щоб була водостійка туш. «Тому плакати, щоб потім бути схожою на панду, нам це не личить», - розбавляла свої поради жартами відома українка, яка декілька років входила до рейтингу ста найвпливовіших жінок країни.

Щоб сфотографуватися із Ольгою Фреймут потрібно були вистояти чималу чергу.

Майже дві години спілкування з хмельничанками завершилися фотосесією Ольги Фреймут із її прихильницями. Ну, і, звісно, автограф-сесією.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую