ye-logo.v1.2
10 Грудня, 2019

Крок назустріч теплу: у Шепетівці розірвали договір із теплопостачальником

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 1126
Сьогод­ні, 6 лис­то­па­да, провели по­за­чер­го­ву се­сію Ше­пе­тівсь­кої місь­кої ра­ди
Сьогод­ні, 6 лис­то­па­да, провели по­за­чер­го­ву се­сію Ше­пе­тівсь­кої місь­кої ра­ди. Фото: vsim.ua

Депутати районного центру розірвали угоду з підприємством ТОВ «Шепетівка Енергоінвест».

Сьогодні, 6 листопада, депутати Шепетівської міської ради зібралися на позачергову сесію, аби зрушити з місця наболіле питання громади – теплопостачання.

За повідомленням місцевого видання «День за днем», відповідно до рішення 28-ї сесії, міська рада після розірвання відносин з концесіонером ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» має запропонувати останньому 7 листопада підписати акт приймання-передачі цілісного майнового комплексу «Шепетівське підприємство теплових мереж». Це єдине комунальне підприємство, що має дозвільні документи на надання послуг з теплопостачання.

У випадку відмови ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» у виконанні такого пункту рішення сесії, має надати інформацію про уповноважену особу виконати зазначену вимогу.

«Якщо все вище зазначене буде виконано, то Шепетівська міська рада зобов’язується виступити гарантом зобов’язань за спожитий в опалювальний період 2017–2018 роки природний газ для виробництва теплової енергії Шепетівським комунальним підприємством водопровідно-каналізаційного господарства.

«Також органи місцевого самоврядування мають попередити ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» про недопущення демонтажу та вивезення обладнання з території підприємства», - пише видання.

Тим часом міський голова Михайло Полодюк звернеться до поліції та Служби безпеки України, аби вони забезпечили охорону комунального майна.

Нагадаємо, що через борг і невміння домовитись у Шепетівці досі не розпочався опалювальний сезон. Третього листопада на площі імені Т.Шевченка відбулось Народне Віче, на якому були оголошені результати засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у місті Хмельницькому. На зібрані було прийнято рішення, аби Шепетівська міська рада розірвала концесійний договір із ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» і повернула комплекс теплових мереж міста у комунальну власність.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую