ye-logo.v1.2
31 Березня, 2020

Шепетівчани можуть сьогодні перекрити дорогу на Рівне

Суспільство 2506
9 листопада дорога від Шепетівки до Рівного може бути перекрита мітингувальниками
9 листопада дорога від Шепетівки до Рівного може бути перекрита мітингувальниками. Фото: автора

Місто, за словами міського голови, перебуває на межі техногенної катастрофи.

У Шепетівці й досі не розпочався опалювальний сезон. І сьогодні, 9 листопада, ініціативна група мешканців міста може перекрити рух на трасі державного значення Хмельницький - Рівне.

За повідомленням місцевого видання «День за днем», мітинг розпочнеться о 10.00 на виїзді з Шепетівки у бік Славути, Нетішина та Рівного і триватиме до 16.00. «Мешканці Шепетівки вдаються до крайніх заходів, щоб у місті розпочався опалювальний сезон», - пише «День за днем». Мета – аби відновили теплопостачання в місті.

Вчора, 8 листопада, міський голова Шепетівки Михайло Полодюк у Києві був у парламенті, де виступив на брифінгу. На ньому він заявив, що через ситуацією з теплопостачанням у місті, цитуємо: «крім техногенної ситуації, назріває соціальна напруга. Люди хочуть бачити від влади активних дій». «Хочу звернутися до органів державної влади, Президента, Кабінету Міністрів із вимогою вжити всіх невідкладних заходів, щоб розпочати опалювальний сезон, аби запобігти як соціальному вибуху, так і техногенній катастрофі», - додав він.

Нагадаємо, третього листопада в Шепетівці відбулось Народне Віче, на якому прийняли рішення, аби Шепетівська міська рада розірвала концесійний договір із ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» (яке відповідає за теплопостачання міста) і повернула комплекс теплових мереж міста у комунальну власність. 6 листопада депутати Шепетівської міської ради прийняли відповідне рішення.

За словами мера Шепетівки Михайла Полодюка, ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» має понад 60 мільйонів гривень боргу перед НАК «Нафтогаз України». Через що, власне, і не отримало ліміти на газ і в місті й досі не розпочався опалювальний сезон. І це при тому, що, як заявив мер Шепетівки 8 листопад на брифінгу в Верховній Раді: «Як міський бюджет, так і населення розрахувалися за надане тепло».

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую