ye-logo.v1.2

Протести у Шепетівці: Сьогодні людям обіцяють тепло

Суспільство 2632
Мітингувальники пропускають лише машини швидкої допомоги та шкільні автобуси. Усі фури стоять
Мітингувальники пропускають лише машини швидкої допомоги та шкільні автобуси. Усі фури стоять. Фото: Марії Нестерчук

Київський власник «Енергоінвест» пообіцяв меру Шепетівки вже сьогодні взяти кредити, аби заплатити борги перед «Нафтогазом».

Ще досі на автодорозі «Хмельницький-­Рівне» триває протест. Жителі Шепетівки з самого ранку перекрили дорогу національного значення, щоб дати зрозуміти, що шепетівчани налаштоване рішуче.

«Ми пропускаємо лише машини швидкої допомоги та шкільні автобуси. Фури усі стоять, а легкові автомобілі об’їжджають нас іншими дорогами», - каже 31-річна шепетівчанка Марія Нестерчук.

Аби зігрітися, протестувальникам з міста підвозять гарячий чай.

«Ми вже випили майже 30 літрів чаю», - каже шепетівчанка.

Наймолодший учасник акції протесту – 2,5-річний хлопчик.

Зранку до протестувальників приїжджав міський голова Шепетівки Михайло Полодюк.

«Мер долучився до нашої акції і теж деякий час ходив дорогою, перекриваючи рух транспорту. Також Михайло Іванович сказав, що сьогодні до 16:00 буде інформація щодо погашення боргу ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» в понад 60 мільйонів гривень перед НАК «Нафтогаз України». Якщо сторони домовляться, то сьогодні до вечора довгоочікуване тепло у помешкання шепетівчан все-таки подадуть», - каже мітингувальниця.

  

Мітингувальники налаштовані перекривати дорогу до тих пір, поки питання з теплом не буде вирішене.

«Мав розмову вчора з Кабміном та радником Гройсмана. Після чого зустрівся з київським власником «Енергоінвесту». Він пообіцяв вже сьогодні взяти кредити, аби заплатити борги перед «Нафтогазом». Якщо затягнути переговори та передавати водоканалу майно тепломережі, це триватиме довго. Люди стільки не витримають. Тому, якщо надійдуть кошти для НАК «Нафтогаз України» від «Енергоінвесту», останні й будуть надавати послуги централізованого теплопостачання», - пояснив міський голова Михайло Полодюк протестувальникам, передає «День за днем».

Нагадаємо, третього листопада в Шепетівці відбулось Народне Віче, на якому прийняли рішення, аби Шепетівська міська рада розірвала концесійний договір із ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» (яке відповідає за теплопостачання міста) і повернула комплекс теплових мереж міста у комунальну власність. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую