ye-logo.v1.2
25 Квітня, 2019

На Хмельниччині запрацювала сучасна поліцейська станція

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1174
Для груп швидкого реагування передали автомобіль
Для груп швидкого реагування передали автомобіль. Фото: kprda.gov.ua

У Колибаївській ОТГ відкрили дільничний пункт поліції.

Сьогодні, 14 листопада, у селі Колибаївка, Кам’янець-Подільського району відкрили сучасну поліцейську станцію та представили мікроавтобус, оснащений обладнанням, що дозволяє мобільній поліцейській дільниці працювати автономно у віддалених населених пунктах. Як повідомляють у Нацполіції області, станція обслуговуватиме жителів Колибаївської об’єднаної тергромади. Зокрема, це сім сіл із населенням понад 5600 жителів. Відкриття відбулося за сприяння Консультативної місії Європейського Союзу 

«Планується, що згодом діяльність станції пошириться і на Жванецьку тергромаду, яка зараз перебуває на стадії формування. Станція забезпечена сучасним автомобілем «Ford Transit Custom», який працюватиме як пересувна приймальня громадян. А для груп швидкого реагування, котрі патрулюватимуть територію двох тергромад, місцева влада передала автомобіль «DaewooSens»», - зазначають правоохоронці.

На сайті Кам'янець-Подільської РДА пишуть, що раніше, щоб викликати слідчо-оперативну групу чи дільничного інспектора у Колибаївській ОТГ, як і в сусідніх населених пунктах, доводилося чекати тривалий час. Зараз цю проблему вирішили.

Фото: www.adm-km.gov.ua

«В приміщенні є три робочі кабінети та кімната відпочинку. Будівля дільниці добротна, зроблений ремонт, на який з місцевого бюджету виділили 250 тисяч гривень, підведено всі комунікації. Також Консультативна місія Європейського Союзу (КМЄС) передала правоохоронцям комп’ютери, оргтехніку, забезпечила поліцейську дільницю меблями, сейфами» - йдеться у повідомлені райдержадміністрації.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята