ye-logo.v1.2
17 Лютого, 2019

Виконком Хмельницької міської ради: і знову про лазню, але вже без пива? (запис ефіру)

Володимир ГОРДИНСЬКИЙ Суспільство 2314
Прямий ефір засідання виконкому Хмельницької міської ради розпочнеться 23 листопада о 14.00
Прямий ефір засідання виконкому Хмельницької міської ради розпочнеться 23 листопада о 14.00. Фото: автора

Сьогодні члени виконавчого комітету розглянуть понад півсотні питань.

Оренда комунальних приміщень, нові статути міських підприємств, надання одноразової грошової допомоги громадянам тощо. Ось неповний перелік питань, які сьогодні, 23 листопада, мають розглянути на черговому засіданні виконкому Хмельницької міської ради.

Ще 26 жовтня на виконкомі виникла дискусія навколо питання чи дозволити в лазні №1, що на вулиці Івана Франка, відкрити заклад громадського харчування з правом продажу алкогольних напоїв. Тоді вирішили – спиртного в лазі не буде. Як, власне, і безалкогольного кафе. Щоправда, остаточну крапу так і не поставили, відклавши це питання на довивчення. Сьогодні ж мають розглянути проект рішення «Про погодження умов передачі в оренду нежитлових приміщень міської комунальної власності», в якому передбачалося 47,1 квадратних метри корисної площі виділити для розміщення кафе. Або з правом продажу алкоголю, або без нього. Утім, схоже, в останній момент цей пункт відклали й не розглядатимуть його. А також виконком може дати «добро» на розміщення в лазні масажного кабінету та перукарні.

Одне з питань розглядатиметься, так би мовити, заднім числом. Виконком має надати дозвіл на встановлення меморіальної дошки Михайлу Грушевському на фасаді будівлі залізничного вокзалу. Саме тої, яку вже встановили 7 листопада. «Сталася така колізія, що ми не встигали винести це питання на розгляд виконкому, - пояснює Артем Ромасюков, начальник управління управління культури і туризму. – Але це не означає, що дошка була встановлена незаконна. Є рішення відповідної комісії, а також погодження з «Укрзалізницею».

Отож, які ще питання розглядатимуть на виконкомі, та, як їх прийматимуть, дивіться в прямому ефірі сайту «Є». Початок 23 листопада о 14.00.

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас