clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

Хмельницький подає приклад

Проблема забезпечення житлом учасників АТО є надзвичайно гострою

Так уже історично склалося, що нам доводиться жити не лише у період змін, а й у час гучних і постійних обіцянок. До цього нас привчили політики, які у цьому «мистецтві» є просто неперевершиними. Обіцяють покращити життя, зробити всіх багатими і щасливими. Обіцяють, обіцяють, обіцяють і …потім успішно забувають про це. Або ж так переконливо роблять вигляд, що нічого такого не обіцяли, що люди мимоволі починають їм вірити.

Про політиків згадуємо, бо вони, хочемо ми цього чи ні, але, все ж таки, створюють, як тепер прийнято казати, тренд. Коли «обіцяти і не виконати» стає нормою життя і для більшості з нас.

Та, як завжди, із правил існують винятки. І про один з них хочеться сказати окремо.

У засобах масової інформації були озвучені, а потім і підтвердженні, наміри «Торівельного Центру «Прибузький» – забудовника комплексу «СПОРТ-СІТІ» – безкоштовно передати десять квартир учасникам АТО.

Добре, що ці слова не залишилися просто словами і не стали черговою невиконаною обіцянкою. На початку цього тижня представники фірми-забудовника вручили сертифікати на житло захисникам нашої країни-учасникам АТО. Десять квартир, серед яких одно- та двокімнатні, виділені у тих об’єктах компанії SK-Group, які незабаром будуть введені в експлуатацію. Загалом це чотири будинки.

Оскільки проблема забезпечення житлом учасників АТО є надзвичайно гострою, право рекомендувати претендентів на отримання квартир було надано громадським організаціям, які опікуються ветеранами.
Зі слів представників забудовника, комерційна вартість виділеного житла співставна з сумою, яка передбачена державою для м. Хмельницького.

Тому хочеться вірити, що ініціатива компанії SK-Group буде підтримана іншими забудовниками міста.
Коли кожен, в міру своїх можливостей, зробить щось для допомоги захисникам України від російської окупації, наша країна стане сильнішою, народ – згуртованішим, а перемога – ближчою.

Закликаємо і політиків, і бізнесменів, і кожного з нас від слів переходити до справ. Адже, як стверджує індійська народна мудрість, одне «візьми» краще двох «я віддам».
 

Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 19.11.2018
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.74
27.77
31.65
31.67

Архів новин

<<Листопад 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30