ye-logo.v1.2
19 Лютого, 2019

Влад Дріщук з Хмельницького відкрив виставку з фотографіями зірок

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 1060

Підписатися на канал "Є" в Youtube

13-річний хлопчик з ДЦП ставав героєм проекту «Здійснюй мрію».

Учень Хмельницької СЗОШ №8 Влад Дріщук став учасником проекту «Здійсни мрію» телеканалу 1+1 та на крок наблизився до здійснення свого найзаповітнішого бажання – стати професійним фотографом.

Мрія Влада наздогнала його на початку листопада. Одного разу на хлопчика обрушився цілий потік подарунків. З самого ранку він - у професійній фотостудії, поруч з відомим українським фотографом Вадимом Яцун, а в руках - нарешті професійний фотоапарат! Завдяки команді «Здійсни мрію» хлопчик вперше отримав шанс познімати професійною технікою, а столичний фотограф став його куратором на шляху до заповітної професії.

А нещодавно, команда «Здійсни мрію» підготувала для хмельничанина ще один сюрприз. На останньому практичному занятті фотомоделями Влада стали справжні українські зірки.

«Я фотографував співачок Світлану Тарабарову, Лавіку, солістку групи Pur:Pur Нату Сміріну і ведучу Лідію Таран», - розповів 13-річний Влад Дріщук.

  

На останньому практичному занятті фотомоделями Влада стали справжні українські зірки.

«Таких дітей, як Влад, я називаю обдарованими. У них відкрите серце, вони не замислюються, хто і що про них подумає. У таких дітей є щирість, яку я дуже ціную. Історія Влада мене захопила, тому я із задоволенням взяла участь в цій фотосесії. Він мріє стати фотографом. І я впевнена, що коли людина щиро чогось хоче, то для нього не існує взагалі ніяких бар'єрів », - поділилася враженнями Світлана Тарабарова з Viva.

Учень Хмельницької СЗОШ №8 Влад Дріщук став учасником проекту «Здійсни мрію». 

Усміхнений і щасливий Влад повернувся в рідне місто. А прийшовши в понеділок в школу, не повірив очам. Його фотографії з зірками прикрасили стіни школи, а рідні, друзі, однокласники і вчителі вже прийшли привітати його з першою виставкою! Хлопчик розплакався від щастя. Вісім кращих його фото побачили в день відкриття виставки понад 50 гостей.

"Оплески школи та поздоровлення від друзів залишаться в моїй пам'яті назавжди", - розповів Влад.

 Читайте також: Фото із важкохворою дівчинкою з Красилівського району перемогло у всеукраїнському конкурсі «Благодійність в об'єктиві».

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас