ye-logo.v1.2
3 Червня, 2020

З понеділка жителі Шепетівки можуть вкотре залишитися без тепла

Суспільство 969
Коли розпочнеться опалювальний сезон у Шепетівці - невідомо
Коли розпочнеться опалювальний сезон у Шепетівці - невідомо. Фото: denzadnem.com.ua

Якщо не буде номінацій на газ, то ПАТ «Шепетівкагаз» відріже всі котельні вже у вівторок.

Сьогодні, 8 грудня в приміщенні Шепетівської місцевої прокуратури відбулась нарада за участю керівників ПАТ «Шепетівкагаз», ТОВ «Шепетівка Енергоінвест», Шепетівської міської ради та Шепетівської місцевої прокуратури. Про це повідомила прес-служба публічного акціонерного товариства на своїй сторінці у Фейсбуці.

На зустрічі обговорювали всі можливі шляхи виходу із критичною ситуації, яка склалась у районному центрі.

В ході наради було визначено ряд завдань, які всім присутнім потрібно виконати у найкоротші терміни. В разі не вирішення питання виділення номінацій (лімітів) природного газу ПАТ НАК «Нафтогаз України» для ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» до 12 грудня 2017 року, ПАТ «Шепетівкагаз» змушене буде здійснити механічне від’єднання всіх котелень ТОВ «Шепетівка Енергоінвест».

«Щоденно обсяги протиправно відібраного із газорозподільчої мережі природного газу становлять 40,4 тисяч кубометрів на суму понад 803 тисячі гривень. Станом на 5 грудня 2017 року ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» незаконно спожило (здійснило крадіжку) природнього газу на суму 15 мільйонів 809 тисяч 548 гривень. Вказані обсяги є дуже значними, та несанкціонований та протиправний відбір природного газу продовжується і невідомо скільки ще буде тривати», - повідомило публічне акціонерне товариство повідомляє на своїй сторінці у Фейсбуці.

Нагадаємо, 13 листопада, на вимогу мешканців міста, працівники ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» були вимушені зірвати пломби з газопроводів та запустити котельні. Разом з ініціативної групою шепетівчан співробітники підприємства по черзі розпалювали котли, до кінця дня у місті майже всі будинки були з довгоочікуваним теплом.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую